• شنبه ۱۱ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9712-3274-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

رئیس هیات نظارت انتخابات اتاق فارس اعلام کرد:

استقبال از نهمین دوره انتخابات اتاق فارس/
رای گیری تا ساعت 18 ادامه دارد

رئیس هیات نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی فارس استقبال فعالان دارای کارت اتاق بازرگانی در نهمین دوره انتخابات این اتاق در فارس را کم‌نظیر توصیف کرد و گفت: امید است نتیجه انتخابات در فارس منجر به توسعه اقتصادی و حمایت از صنایع شود .

علی همتی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه فارس، با اشاره به آغاز فرآیند نهمین دوره انتخابات اتاق بازگانی فارس همزمان با سراسر کشور از ساعت 7:30 صبح شنبه 11 اسفند، گفت: پس از آغاز روند اخذ رای  در ساعت 8 صبح، شاهد اشتقبال بی‌نظیر فعالان اقتصادی در این دور از انتخابات هستیم و این امر موجب افزایش تعداد صندوق‌ها برای سهولت در روند رای گیری شد .

وی با بیان اینکه استاندار فارس و جمعی از مدیران از روند رای گیری طی ساعات اولیه بازدید کردند، افزود: اعضای نظارت بر انتخابات نیز در اتاق شیراز حضور دارند و  بر روند انتخابات نظارت می‌کنند .

رئیس هیات نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی فارس با بیان اینکه رای گیری تا ساعت 6 بعدازظهر امروز شنبه ادامه دارد و در صورت استقبال و وجود صف تمدید خواهد شد، خاطرنشان کرد که نتیجه این انتخابات پس از اتمام فرآیند رای گیری تا پایان روز شنبه 11 اسفند اعلام می‌شود و طی آن 15 نفر در بخش‌های معدن، بازرگانی، کشاورزی و صنعت معرفی خواهند شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: