• سه شنبه ۱۴ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9712-3176-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رئیس بنیاد نخبگان عنوان کرد:

فعالیت ۴۲۰۰ شرکت دانش بنیان در کشور

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: هم‌اینک در کشور بیش از چهار هزار و 200 شرکت دانش‌بنیان در حال فعالیت است که از این شرکت‌ها معاونت به طور جدی حمایت می‌کند و تسهیلاتی برای آنان درنظر گرفته است .

به گزارش ايسنا منطقه فارس، سورنا ستاری سه شنبه 14 اسفند در حاشیه بازدید از پارک علم و فناوری شیراز و شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک با اشاره به نیازمندی شرکت‌های دانش بنیان، گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان بیشتر از نیاز مالی نیازمند محیطی برای کسب و کار هستند تا کسی برای آنها مزاحمت ایجاد نکند و پارک علم و فناوری این نیاز را تأمین می‌کند .

وی افزود: در کشور بیش از چهار هزار و 200 شرکت دانش بنیان در حال فعالیت است که از این شرکت‌ها معاونت به طور جدی حمایت می‌کند و تسهیلاتی برای آنان در نظر گرفته است .

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری بیان کرد: از مرکز سلول‌های بنیادی بازساختی علوم پزشکی حمایت می شود و قرارداد مفصلی با دانشگاه علوم پزشکی داریم و دانشگاه علوم پزشکی شیراز جزو سه دانشگاه مورد حمایت معاونت فناوری است که با ان قرارداد یک صد میلیاردی ریالی داریم و در زیرساخت‌ها و تسهیلات به علوم پزشکی و شرکت‌های دانش بنیان کمک می‌کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: