• جمعه ۱۷ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9712-4376-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

برگزاری آزمون فراگیر استخدامی توسط جهاددانشگاهی در فارس

ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی همزمان با سراسر کشور با موفقیت در استان فارس برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، صبح جمعه 17 اسفند، ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی، با مدیریت مرکز آزمون جهاددانشگاهی، همزمان با سراسر کشور در استان فارس برگزار شد.

رئیس جهاددانشگاهی استان فارس در حاشیه برگزاری این آزمون به خبرنگاران گفت: آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی، مطابق اعلام قبلی و راس ساعت 9 صبح امروز جمعه و همزمان با سراسر کشور در شیراز و 10 شهرستان فارس آغاز شد.

مظاهر بابایی با بیان اینکه آزمون در کمال آرامش و با موفقیت برگزار شد، گفت: در برگزاری این آزمون، تمام نهادها، سازمان‌ها و دستگاه‌های مرتبط با جهاددانشگاهی همکاری داشتند.

بابایی با قدردانی از همکاری تمام مسئولان و دست اندرکاران، سازمان‌ها، نهادها و ارگان‌های مختلف در فارس برای برگزاری مطلوب این آزمون، تعداد عوامل اجرایی این آزمون را 970 نفر اعلام و خاطرنشان کرد: برای برگزاری این آزمون، جلسات متعدد توجیهی و آموزشی برای عوامل برگزار کننده و اجرایی برگزار شد.

او با قدردانی از همراهی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و استانداری فارس و فرمانداری‌های شهرستان‌های درگیر برگزاری آزمون در برگزاری مطلوب این آزمون، خاطرنشان کرد: در استان فارس آزمون در 23 حوزه برگزار شد.

بابایی گفت: از میان 23 حوزه پیش بینی شده برای برگزار این آزمون، 9 حوزه در شیراز و مابقی حوزه‌ها در شهرستان‌های استهبان، اقلید، جهرم، داراب، فسا، فیروزآباد، لارستان، مرودشت، ممسنی و کازرون مستقر بود.

رئیس جهاددانشگاهی فارس خاطرنشان کرد: براساس آمار تعداد 11 هزار و 243 نفر برای شرکت در این آزمون از سراسر فارس ثبت نام کرده بودند که 4 هزار و 781 نفر آنان را بانوان و 6 هزار و 462 نفر را آقایان تشکیل می‌دادند.

به گزارش ایسنا، آزمون فراگیر استخدامی برای جذب نیروی مورد نیاز در بانک ملی، بنیاد شهید، امور اراضی، امور مالیاتی، تعزیرات حکومتی، ثبت اسناد و املاک، منابع طبیعی، حفاظت محیط زیست، آبفا، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان، در استان فارس و همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

براساس اعلام قبلی، این آزمون در فارس با هدف جذب 188 نفر به شکل پیمانی و قراردادی، برگزار شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: