• پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9712-4181-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

سهمیه‌ای که از دست رفت

سهمیه فارس در دوره آموزشی و نخبه پروری کمپ اتحادیه جهانی دوچرخه سواری در کره جنوبی از دست رفت و به حتم افسوس خوردن در این خصوص هم نتیجه‌ای به دنبال نخواهد داشت.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، علی‌رغم پیگیری‌های اداره کل ورزش و جوانان، سهمیه‌ای که به یک مربی فارسی برای اعزام به کمپ نخبه‌پروری اتحادیه جهانی دوچرخه سواری، اختصاص یافته بود، به دلیل همکاری نکردن رئیس هیئت دوچرخه سواری فارس برای ارسال معرفی نامه، از دست رفت.

پیش از این ایسنا در گزارشی با عنوان "ابهام در اعزام بانوی دوچرخه‌سوار شیرازی به کره" نسبت به انصراف فدراسیون دوچرخه سواری برای اختصاص این سهمیه به فارس هشدار داده بود.

اگرچه این گزارش و پیگیری‌های انجام شده منجر به ورود اداره کل ورزش و جوانان فارس به موضوع شد اما امتناع رئیس هیئت دوچرخه سواری فارس از صدور معرفی نامه، باعث شد فرد دیگری جایگزین شود.

سلگی مدیر تیم‌های ملی دوچرخه‌سواری ایران پیش از این در گفت و گو با ایسنا اعلام کرده بود که هیئت دوچرخه سواری فارس بنا به هر دلیلی از ارسال نامه تاییدیه به فدراسیون امتناع کرده است.

او تاکید کرده بود که اعزام خانم تقی‌زاده به کره جنوبی، تنها براساس نامه هیئت امکان پذیر خواهد بود و در غیر اینصورت فرد دیگری جایگزین می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس نیز قبلا در گفت و گو با ایسنا تاکید کرده بود که سوخت شدن سهمیه ورزشی فارس در هر رشته و به هر دلیلی، غیر قابل گذشت و چشم پوشی بوده و فرصت سوزی محسوب می‌شود.

حیدرعلی کامیاب تاکید کرده بود که اگر رئیس هیئتی بنا به هر دلیل، مسائل دیگر را در کار دخیل کرده و باعث از دست رفتن فرصت‌ها شود، با او خداحافظی خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، مهدیه تقی‌زاده مربی دوچرخه سواری براساس تصمیم فدراسیون دوچرخه سواری قرار بود برای گذراندن یک دوره بین‌المللی به همراه دو بانوی مربی دیگر از سایر استان‌ها، به کره جنوبی اعزام شود، اما این مهم محقق نشد.

براساس آخرین اخبار زهرا صادق‌زاده از استان زنجان به عنوان مربی و محیا حق‌سرشت از استان آذربایجان شرقی به عنوان ورزشکار، روز شنبه 18 اسفندماه  به مدت یک ماه به کمپ آموزشی و نخبه پروری اتحادیه جهانی دوچرخه سواری در کشور کره جنوبی اعزام شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: