• پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9712-4281-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

برگزاری دوره مربیگری "سی ایران" در شیراز/
عامری: سی‌ایران ابتدای راه مربیگری است

دوره مربیگری "سی ایران" ویژه رشته فوتبال به مدت هفت روز در شیراز برگزار شد.

مدرس دوره مربیگری سی ایران در گفت و گو با ایسنا گفت: این دوره در قالب جلسات تئوری و عملی، به مدت هفت روز و با حضور 25 نفر برگزار شد.

ناصر عامری (جانی خانی) گفت: این دوره ابتدای راه مربیگری کسانی است که تازه فوتبال را کنار گذاشته‌اند یا در پایان راه بازیکنی قرار دارند.

عامری با بیان اینکه شرکت کنندگان در دوره آموزشی شیراز، آمادگی بدنی خوبی داشتند، گفت: طی هفت روز، صبح و عصر آموزش‌های تئوری و عملی به ورزشکاران شرکت کننده ارائه شد.

وی گفت: البته چارچوب کار آموزش‌های عملی بود، چرا که در فوتبال اکثر موارد در عمل و در چارچوب زمین اجرا می‌شود .

عامری با بیان اینکه ظاهرا قرار است دوره‌های مربیگری سطح "بی ایران" به جای "سی آسیا" برگزار شود، گفت: کسانی که موفق می شوند دوره را با نمرات بالایی بگذرانند به کلاس بی ایران یا سی آسیا توصیه خواهند شد.

وی با اعلام اینکه رکن اساسی ورود به هر زمینه ای آموزش است، افزود: اگر اهمیت آموزش در دستور کار قرار گیرد موفقیت خیلی نزدیک خواهد بود؛ در این راه باید توانایی شرکت کنندگان و بالا بردن کیفیت آموزش را مدنظر داشت.

عامری ادامه داد: هر چقدر بتوانیم از نظر کیفی آموزش را ارتقا دهیم، حرکت رو به جلو فوتبال سریعتر خواهد شد، هدف اصلی ما اینست که مربیان به رده‌های پایه کمک بیشتری کنند، هر چقدر بازیکنان در رده‌های پایه کیفیت بالاتری داشته باشند، بازیکنان با کیفیت‌تری نیز خواهیم داشت.

مربی دوره سی‌ایران رشته فوتبال گفت: سطح آموزشی این دوره برای آموزش بازیکنان پایه تدارک دیده شده بود و نباید انتظار داشت همه اصول مربیگری در آن تدریس شود؛ قطعا سلسله مراتب آموزشی در آن در نظر گرفته شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: