• پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9712-5076-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

برگزاری دومین رویداد استارتاپی کارآفرینی جهاددانشگاهی فارس

جهاد دانشگاهی فارس دومین رویداد استارتاپی کارآفرینی را با عنوان "تازه شو" با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس برگزار کرد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، دومین رویداد استارتاپی کارآفرینی جهاددانشگاهی فارس با حضور بیش از یکصد نفر از علاقه‌مندان و فعالان رویدادهای استارتاپی کارآفرینی در محل مجتمع آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی برگزار شد.

در این رویداد شرکت‌های تعاونی، مدیران و اساتید دوره‌های کارآفرینی جهاددانشگاهی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس حضور داشتند، چگونگی سرمایه‌گذاری در استارتاپ‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

چگونگی سرمایه گذاری روی استارتاپ‌ها و اینکه چه استارتاپ‌هایی امکان جذب سرمایه گذار را دارند از موضوعاتی بود که سخنرانان در قالب پانل‌های تخصصی مطرح کرده و آنها را به اشتراک گذاشتند.

حضور اساتید و سخنرانان مطرح حوزه کارآفرینی و کارآفرینان برتر و تعاونگران در این اونت سه ساعته، جمعی صمیمانه و اتفاقی خوب را در این رویداد کارآفرینی رقم زد.

جهاددانشگاهی استان فارس برگزاری 18 رویداد کارآفرینی را تا سال 1398 در برنامه دارد که به دنبال برگزاری 13 دوره ویژه تعاونی ها و تورهای ترویجی، این رویداد استارتاپی نیز به عنوان نقطه شروع از استارتاپ‌ها برگزار شد.

راه اندازی و فعال کردن طرح های قابل ارائه به صورت عملیاتی در قالب تعاونی ها، ایجاد تعامل بین تعاونگران و صاحبان ایده، ایجاد فرصت منحصر به فرد برای تعامل با برندها و هم افزایی با سایر شرکت ها، فراهم کردن زمینه های جذب و توسعه و ... از اهداف برگزاری این رویداد استارتاپی عنوان شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: