• جمعه ۱۶ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-9414-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

انتشار گزارش عملکرد سازمان‌های مردم نهاد جوان در سیل شیراز

مدیر سازمان مردم‌نهاد جوان پارسیک اعلام کرد که به‌زودی گزارشی مبسوط و مستند در خصوص عملکرد تمام سازمان‌های مردم‌نهاد جوان در سیل شیراز منتشر خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از اداره کل ورزش و جوانان فارس، آرزو حسین‌آبادی گفت: از ابتدای وقوع سیل ششم فروردین، با حمایت‌های دفاتر امور اجتماعی، امور بانوان و ورزش و جوانان فارس، خدمت‌رسانی به مردم محله سعدی توسط سازمان‌های مردم‌نهاد تسهیل و تسریع شده است.

او که از شش فروردین و بعد از وقوع سیل، دفتر تسهیلگری محله سعدی شیراز را به مرکز هماهنگی سازمان‌های مردم‌نهاد تبدیل کرده است، گفت: از ششم تا نهم فروردین، بیش از چهل هزار پرس غذا بین مردم آسیب‌دیده از سیل توزیع شده است.

حسین‌آبادی با اشاره به تاثیرگذاری حمایت‌های استاندار فارس و همراهی 22 سازمان مردم‌نهاد در راستای خدمت‌رسانی به آسیب دیدگان سیل محله سعدی، گفت: پس از عبور شهرک سعدی از وضعیت بحرانی 72 ساعت نخست ،با برنامه ریزی انجام شده کمک ها به سمت تهیه و توزیع اقلام بهداشتی  و... سوق داده شد .

مسئول دفتر تسهیلگری شهرک سعدی همچنین گفت: نهیه و توزیع بیش از 300 تخته پتو و فرش، لوازم خانگی و اقلام بهداشتی از دیگر خدمات انجام شده توسط این سازمان‌ها بوده است.

حسین‌آبادی با بیان اینکه نقشه‌ای اجتماعی و جامع از شهرک سعدی با 6 ماه کار تخصصی و دقیق، تهیه شده بود، گفت: با استفاده از این نقشه، خدمات به شکلی کامل و هدایت شده، به مردم آسیب دیده عرضه شد.

این فعال اجتماعی با تاکید براینکه خدمت‌رسانی به مردم آسیب دیده از سیل در سعدی ادامه دارد، گفت: در پایان عملیات امداد رسانی، سازمان‌های مردم نهاد گزارش عملکرد خود را به تفکیک هر واحد ساختمانی منتشر خواهند کرد تا سیل بهانه‌ای برای تسویه حساب سیاسی نباشد.

حسین‌آبادی خاطرنشان کرد: با حمایت‌های استاندار و اداره کل ورزش و جوانان استان فارس،سازمان‌های مردم نهاد زیر مجموعه این اداره کل مسئولیت مرمت 20 باب منزل آسیب دیده از سیل را برعهده خواهد گرفت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: