• یکشنبه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 981-581-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

کامیاب:

توفیقات ورزش فارس جهشی بوده است

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس اعتقاد دارد توفیقات کسب شده حوزه ورزش فارس در دولت تدبیر و امید، جهشی بوده و مدیون تلاش جمعی همه کارکنان این حوزه و هیئت‌های ورزشی فعال است.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، حیدرعلی کامیاب یکشنبه 18 فروردین در جمع کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز گفت: تاسیس 500 باشگاه ورزشی جدید و پیوستن فارس به جمع استان‌های هزار باشگاهی، بخشی از توفیق‌ها به شمار می‌رود که با تلاش، فرهنگ سازی و پیگیری و نظارت تمام کارکنان این حوزه کسب شده است.

وی ادامه داد: فارس در 4 سال اخیر به اندازه 40 سال گذشته رویداد های ورزشی در سطوح مختلف جهانی، بین المللی، آسیایی و ملی را میزبانی کرده است.

کامیاب برگزاری مسابقه‌های ورزشی محلات را که با استقبال خوب مردم روبرو شد، زمینه‌ساز توسعه شادی و نشاط و روحیه ورزشکاری در نقاط مختلف شیراز دانست و گفت: افتخارات ملی، بین المللی، المپیکی و پارالمپیکی کسب شده طی این چند سال به اندازه عملکرد کل تاریخ ورزش فارس بوده است.

وی با بیان اینکه در بخش ورزش همگانی و روستایی عشایری و بانوان اتفاقات بزرگی افتاد تا ثمره اش خارج شدن شهر شیراز، از بین ده شهر کم تحرک کشور باشد، تاکید کرد که نتیجه فعالیت‌های زیرساختی و نرم افزاری و سخت افزاری حوزه ورزش را در سال های آینده بیشتر احساس خواهیم کرد.

کامیاب گفت: در گذشته شیراز جزو کم تحرکترین شهرهای ایران قرار می‌گرفت و این امر تمام فعالیت‌های حوزه ورزش را تحت الشعاع قرار داده بود. امروز تعداد ورزشکاران سازمان یافته در فارس بیش از 200 هزار نفر و یک آمار بی‌نظیر است.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس با تاکید براینکه تمام کارکنان این اداره و فعالان حوزه ورزش در این موفقیت‌ها سهیم هستند، نوید داد که امسال، شاهد توسعه مناسبی در حوزه زیرساختی ورزش خصوصا در شیراز باشیم.

کامیاب یادآور شد که ورزشکاران استان فارس و شیراز در سیل اخیر هم نقش بسزایی در کمک رسانی به آسیب دیدگان از حادثه، ایفا کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: