• چهارشنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 981-1081-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

طلای حسینی‌پور کام شیرازی‌ها را شیرین کرد

امیرحسین حسینی‌پور، پینگ پنگ باز شیرازی در اردن با عبور از تمام حریفانش به مدال طلای مسابقات تنیس روی میز جانبازان و معلولان جهان رسید تا کام شیرازی‌ها شیرین شود.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، سید امیرحسین حسینی‌پور در یک چهارم نهایی مسابقات تنیس جهانی، نماینده نروژ و دارنده رنکینگ 45 دنیا را از پیش رو برداشت و در نیمه نهایی نیز پینگ پنگ باز تایلندی و دارنده رنکینگ 15 دنیا را شکست داد و به فینال راه یافت و بعد از برد مقابل ورزشکار نیجریه‌ای، طلایی شد.

سید امیرحسین حسینی، جوان‌ترین و تنها نماینده بازیکنان ایستاده ایران در مسابقات جهانی تنیس روی میز جانبازان و معلولین محسوب می‌شود.

به گزارش ایسنا، مسابقات تورجهانی تنیس روی میز معلولان، با حضور ورزشکارانی از کشورهای مالزی، اندونزی، تایلند، مجارستان، نروژ، عراق، کویت، هلند، آلمان، ترکیه و ایران، به میزبانی اردن برگزار شد.

نمایندگان ایران با سرمربیگری آرمند، در این رقابت‌ها موفق به کسب سه مدال طلا شدند و یکی از این سه مدال نصیب ورزشکار جوان شیرازی شد.

در این رقابت‌ها، جانفشان در کلاس ۲ نشسته، مهدی معصومی در کلاس ۴ نشسته و سید امیرحسین حسینی‌پور در کلاس ۸ نشسته صاحب گردن آویز طلا شدند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: