• جمعه ۲۳ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 981-1076-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

با حضور وزیر بهداشت انجام شد؛

بهره‌برداری از چهارطرح بهداشتی درمانی در لارستان

با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و فرماندار ویژه لارستان؛ چهار طرح بهداشتی و درمانی با اعتبار 160 میلیارد ریال در لارستان به بهره برداری رسید .

  به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ طی مراسم‌های جداگانه‌ای که با حضور وزیر بهداشت، فرماندار و امام جمعه لارستان و معاون عمرانی استانداری فارس برگزار شد، چهارطرح درمانی و بهداشتی در مناطق بیرم و صحرای باغ لارستان به بهره‌برداری رسید.

براساس این گزارش اولین طرح افتتاح شده در سفر وزیر بهداشت به لارستان، درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی زنده یاد سید عبدالرحیم هاشمی‌زاده بود که در قالب یک ساختمان سه طبقه با زیربنای 5260 مترمربع و با مشارکت بنیاد نیک اندیشان هاشمی و صرف 130 میلیارد ریال هزینه، احداث شده است.

در این سفر، وزیر بهداشت، آشیانه بالگرد اورژانس هوایی شهید قائدی لارستان را افتتاح کرد، این طرح با اعتبار 400 میلیون تومانی دانشکده علوم پزشکی لارستان اجرا شده است.

طرح بازسازی بخش داخلی بیمارستان امام رضا(ع) لارستان که توسط محبوبه یزدی و با مشارکت علوم پزشکی شده بود، سومین پروژه‌‌ی افتتاح شده در سفر وزیر بهداشت بود.

وزیر بهداشت همچنین در این سفر، کلنگ احداث ساختمان کتابخانه دانشکده پرستاری حضرت زینب(س) که قرار است در دو طبقه با زیربنایی 600 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال احداث شود، را به زمین زد.

این کتابخانه قرار است به همت حاج محمود نراقی، یکی از خیرین لارستان احداث شود.

به گزارش ایسنا، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر چهارشنبه 21 فروردین به شیراز سفر کرد و روز پنجشنبه به شهرهای لار، گراش، فیروزآباد و داراب عزیمت و در مراسم‌های افتتاح و کلنگ زنی برخی پروژه‌ها شرکت کرد.

دکتر سعید نمکی امروز جمعه نیز به شهرستان جهرم سفر و تعدادی پروژه را در این شهرستان افتتاح خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: