• شنبه ۲۴ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 981-1376-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

جامعی مطرح کرد:

کیفت بخشی به برنامه های فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه‌ای فارس

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس خواستار تقویت بیش از پیش فعالیت‌های فرهنگی و دانشجویی در دانشکده شهید باهنر شیراز شد و گفت: کیفیت‌بخشی همراه با اثرگذاری مطلوب در اجرای  برنامه‌ها اولویت اصلی این دانشگاه است .

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس، دکتر محمدجامعی در نشست صمیمی با کارکنان معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده شهید باهنر شیراز گفت: در سالی که توسط رهبر معظم انقلاب به نام سال "رونق تولید" نامگذاری شده باید طوری برنامه‌ریزی کرد تا در بخش های مختلف بتوانیم این مهم را در بین دانشجویان و جامعه نهادینه و عملیاتی کنیم .

جامعی بیان کرد: در موضوع اجرای برنامه های فرهنگی دانشجویی نیز بهره گیری از شعار سال می تواند در اثربخشی به اجرای این برنامه ها نیز موثر باشد .

رئیس دانشکده فنی شهید باهنر شیراز همچنین با قدردانی از فعالیت‌های صورت گرفته در معاونت دانشجویی و فرهنگی در سال 97 گفت: درخواست ما این است در سالجاری  کیفیت‌بخشی اجرای برنامه‌های فرهنگی و دانشجویی همراه با صرفه‌جویی در هزینه‌ها نیز مورد توجه قرار گیرد تا در وضعیت اقتصادی موجود با سربلندی مشکلات را از پیش رو برداریم .

وی خاطرنشان کرد: ظرفیت‌هایی در دانشکده فنی شهید باهنر شیراز است که می توان با بهره گیری از آن در عرصه های فرهنگی و ورزشی درآمدزایی کرد و این مهم باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد .

در این نشست نادر امیدوار معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده شهید باهنر شیراز نیز به ارائه گزارشی از فعالیت های این معاونت در سال گذشته و برنامه های پیش رو پرداخت و افزود: دانشکده شهید باهنر شیراز در سال گذشته در بین دانشکده های فنی کشور به عنوان دانشکده برتر در حوزه فرهنگی معرفی و برای نخستین بار نیز، از نشست مجامع کانون های فرهنگی و هنری کشور در شیراز میزبانی کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: