• دوشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-3774-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیر کل راه و شهرسازی فارس خبر داد:

اجرایی شدن قطعه هشت آزاد راه شیراز اصفهان

مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس با بیان اینکه پروژه آزاد راه شیراز اصفهان مراحل پایانی را طی می‌کند، از نهایی شدن توافق برای اجرای قطعه هشتم این پروژه در شمالغرب شیراز خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی، فیروز تکاور گفت: پروژه آزاده راه شیراز اصفهان به طول 225 کیلومتر در هفت قطعه اجرایی شده بود و کار در این قطعات مراحل پایانی را طی می‌کند.

او گفت: در طراحی اولیه این بزرگراه به جاده شیراز سپیدان متصل می شد که با توجه به احتمال افزایش حجم ترافیک، مقرر شد که ورودی اتصال آزاد راه به شیراز از طریق بزرگراه حسینی‌الهاشمی در غرب شیراز انجام شده و مسیر تا کمربندی شرقی تداوم یابد.

تکاور با اشاره به توافق انجام شده بین معاونت آزاد راه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل و شرکت جهاد نصر فارس، گفت: بر این اساس قطعه هشتم آزاد راه شیراز اصفهان، به طول 12 تا 14 کیلومتر از بالادست شهرک گلستان در شمالغرب شیراز به سمت بزرگراه حسینی‌الهاشمی، احداث خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس خاطرنشان کرد: قطعه هشت بزرگراه شیراز اصفهان در واقع بخشی از آزاد راه شیراز بوشهر نیز محسوب می‌شود.

تکاور با یادآوری اینکه طرح احداث آزاد راه شیراز بوشهر، مراحل مطالعاتی را طی می کند، گفت: قطعه هشت آزاد راه شیراز اصفهان همزمان با کل پروژه به بهره برداری خواهد رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: