• چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-4874-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون استانداری فارس خبر داد:

تدوین سند اقامه نماز استان فارس

معاون منابع انساني و امور اقتصادي استانداري فارس با اشاره به اهميت توجه به نماز به ويژه در ادارات، گفت: سند اقامه نماز استان در دست تدوين است .

به گزارش ايسنا منطقه فارس، يدالله رحماني چهارشنبه ٢٨ فروردين در شوراي اداري استان بر لزوم بهره‌مندي و حمايت همه جانيه از تشكل‌هاي غيردولتي و سمن‌ها در توسعه و ترویج فعاليت‌هاي نماز تاكيد كرد .

وي در بخشي از سخنانش به موضوع شايسته گزيني مديران برابر آخرين بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌هاي ابلاغي هم سخن گفت و اظهار داشت: همه مديران دستگاه‌هاي اجرايي به موضوع شايسته گزيني و انتصاب مديران حرفه‌اي اهتمام جدي داشته باشند .

معاون منابع انساني و امور اقتصادي استانداري فارس تصريح كرد: آموزش و تربيت مديران آتي نيز با رويكرد مديران خلاق كارا و شايسته بايد در دستور كار قرار گيرد .

رحماني همچنین خواستار مصرف بهينه انرژي در استان و صرفه جويي در مصرف در تمام دستگاه‌هاي اجرايي شد .

مديركل هواشناسي فارس نيز در ادامه اين جلسه از وقوع بارش‌هاي سيل‌آسا در استان خبر داد و گفت: از اين پس نوع بارش‌ها در كشور رگباري خواهد بود .

مسعود دهملايي عنوان كرد: استان‌هاي هرمزگان، بوشهر، خوزستان و جنوب فارس با ورود سامانه جديد بارشي مستقر در اقيانوس هند و درياي عمان شاهد بارش‌هاي رگباري سنگين و سيل آسايي خواهند بود .

دهملایی همچنين از پيش‌بيني‌ها پيرامون تغيير اقليم، افزايش دما و تغييرات زيست محيطي در پي گرم شدن زمين خبر داد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: