• چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-16414-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

معاون عمراني استانداري فارس عنوان کرد:

تعريف پروژه‌های ملي با رويكرد استفاده از ظرفيت‌ها برای سال 98

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري فارس گفت: راهبرد عمراني استان در سال ٩٨ تعريف چند پروژه شاخص ملي با رويكرد استفاده از تمام ظرفيت‌ها و اتمام اين پروژه‌ها خواهد بود .

به گزارش ايسنا منطقه فارس، محمود رضايي كوچي چهارشنبه ٢٨ فررودين در جلسه شوراي اداري استان با اشاره به ظرفيت هاي بودجه اي و محدوديت هاي اقتصادي پيش روي دولت گفت: راهبرد عمراني استان در سال جاري تعريف چند پروژه شاخص ملي، تعريف چند پروژه داراي پيشرفت فيزيكي بالا در شهرها با رويكرد استفاده از خلاقيت و استفاده از تمام ظرفيت‌ها و اتمام اين پروژه‌ها خواهد بود .

وي بر توزيع مناسب پروژه‌هاي مورد توجه در استان تاكيد و خاطرنشان كرد: در كنار توجه به پروژه‌ها، اولويت دار بودن و اهميت استفاده از آنها نيز مدنظر خواهد بود .

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري فارس تاكيد كرد: براي تامين مالي اين پروژه‌ها از روش‌هاي نوين تامين بودجه و اهرمي كردن پروژه‌ها استفاده خواهد شد .

رضايي كوچي عنوان كرد: بايد با استفاده از پتانسيل‌هاي مختلف استان و سازمان مديريت زمينه تكميل و اتمام پروژه‌هاي شاخص و اولويت دار استان را فراهم كرد .

وي توجه ويژه به حمل‌ونقل شهري، آب و فاضلاب، مطالبات شهرداري‌ها از دستگاه‌هاي دولتي و  .. را از رويكردهاي حوزه عمراني استانداري در سال جاري عنوان كرد و گفت: تمام جزييات مباحث عمراني استان را با بهره‌مندي از تجربه و دانش به تفضيل دنبال خواهيم كرد .

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري فارس همچنين در بخشي از سخنانش با بيان اينكه آغاز سال ٩٨ و بارش‌هاي روي داده در سطح كشور از يك زاويه نقطه عطفي براي دولتمردان، برنامه‌ريزان و سياستگذاران خواهد بود، گفت: مخاطرات طبيعي و ناپايداري‌هاي اقليمي بايد به شكل ويژه مورد بررسي قرار گيرد .

رضايي كوچي عنوان كرد: در حال حاضر اكثر تالاب‌ها، سدها و رودخانه‌هاي كشور در حد قابل ملاحظه‌اي پر شده  و موضوع ريزگردها نیز در حال حذف شدن است .

وي تصريح كرد: نظام مهندسي ساختمان امروز در يك تست تمام عيار قرار گرفته و در بسياري از نقاط كشور غفلت و عبرت از بلاياي طبيعي خودنمايي مي‌كند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: