• پنجشنبه ۲۹ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-17714-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

آغاز احداث استخر آموزش و پرورش در مرودشت با حضور بطحایی

در دومین روز از سفر وزیر آموزش و پرورش به استان فارس، عملیات احداث استخر ویژه دانش آموزان و فرهنگیان و سه پروژه آموزشی در شهرستان‌های مرودشت و پاسارگاد آغاز شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، سید محمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش پنجشنبه 29 فروردین و در دومین روز سفر خود به استان فارس، در مراسم آغاز عملیات اجرایی استخر دانش آموزان و فرهنگیان مرودشت و مدرسه 12 کلاسه آزادگان پاسارگاد شرکت کرد.

براساس این گزارش، استخر فرهنگیان و دانش آموزان مرودشت در زمینی به متراژ 2500 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال در 2 طبقه احداث خواهد شد و بخش‌های اداری و رفاهی نیز برای آن پیش بینی شده است.

مدرسه 12 کلاسه آزادگان شهرستان پاسارگاد در زمینی به مساحت 3800 متر مربع و با زیربنایی بالغ بر 2 هزار متر مربع احداث خواهد شد؛ اعتبار پیش بینی شده برای این طرح، 54 میلیارد ریال است.

به گزارش ایسنا، از دیگر پروژه‌هایی که ساخت آن همزمان با سفر وزیر به فارس آغاز شد، شامل مدرسه 9 کلاسه شهید بهمنی و مدرسه 12 کلاسه طلوع آزادی است.

مدرسه شهید بهمنی در زمینی به متراژ 2500 متر مربع و با زیر بنایی حدود 1200 متر مربع و اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال و مدرسه 12 کلاسه طلوع آزادی در زمینی به متراژ 2500 متر مربع و 1500 مترمربع زیربنا و با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال، احداث خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: