• سه شنبه ۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-514-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

اولین محموله کمک‌های فرهنگیان و دانش‌آموزان فارس برای سیلزدگان ارسال شد

اولین محموله از کمک‌های فرهنگیان و دانش‌آموزان استان فارس، بارگیری و به سمت مناطق سیلزده خوزستان ارسال شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، صبح سه شنبه 3 اردیبهشت، با حضور مسئولان، اولین محموله کمک‌های دانش آموزان و فرهنگیان آموزش و پرورش فارس، در قالب 11 کامیون، بارگیری و به سمت مناطق سیلزده ارسال شد.

مدیر کل آموزش و پرورش فارس در حاشیه این مراسم گفت: وزیر آموزش و پرورش برای اینکه فرهنگیان و دانش‌آموزان در مناطق سیلزده بتوانند از کمک‌های ارسالی توسط استان‌های معین بهره مند شوند، معاونان خود را برای رسیدگی موظف کرده است.

علی عسکر نجفی با اشاره به اهمیت بحث نظارت بر کمک ها گفت : در این خصوص ستاد ساماندهی کمک معین در استان خوزستان تشکیل و نیازمندی ها سنجیده شده و کمک های ارسالی به این ستاد ها در استان تحویل می شود و قطعا امیدواریم که کمک ها به دست کسانی که نیازمندند برسد .

وی درخصوص اقلام ارسالی این کاروان نیز گفت: این کمک ها شامل مقادیر زیادی کمپوت و کنسرو، پدهای بهداشتی، البسه، برنج و روغن و همچنین نوشت افزار و لوازم التحریر بود.

نجفی گفت: علاوه بر کمک های نقدی و غیر نقدی فرهنگیان و دانش آموزان، طرحی فرخوان شده که براساس آن ۱۰۰ نفر از دبیران اعلام امادگی کردند که از اواخر اردیبهشت و تیرماه دانش‌آموزان مناطق سیلزده را تحت پوشش آموزش و کلاسهای جبرانی قرار دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: