• سه شنبه ۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 982-1376-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرکل طرح‌های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد:

لزوم استفاده حداكثري از ظرفيت جهاد دانشگاهي براي ايجاد اشتغال جوانان

مدیرکل طرح‌های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش و جوانان بر استفاده از ظرفيت حداكثري جهاد دانشگاهي براي ايجاد اشتغال بيشتر جوانان تاكيد كرد .

به گزارش ايسنا منطقه فارس، اميرحسين آل‌اسحاق سه‌شنبه ٣ ارديبهشت در آيين افتتاح مركز نوآوري و شكوفايي (منش)" و افتتاح كرسي تعاون و كارآفريني در سازمان تجاري سازي فناوري و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهي استان با بيان اينكه وزارت ورزش و جوانان متولي پيگيري امور جوانان در سطح كشور است، افزود: اشتغال جزو ماموريت‌هاي محول شده به اين وزارت خانه طي سال‌هاي اخير است .

وي اظهار كرد: اگرچه بخشي از ايجاد اشتغال به ساختارهاي فني بازميگردد اما بخش اصلي آن، ايجاد مهارت‌هاي لازم است.

مدیرکل طرح‌های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: متاسفانه امروز جوانان كارآفرين در كشور با مشكلات زيادي از جمله عدم آشنايي با ساختارهاي حقوقي مواجه هستند و بعضا از تسهيلاتي استفاده كرده كه دچار مشكل شده‌اند .

آل‌اسحاق ادامه داد: از روزهاي نخستين پذيرش بخش اشنغال جوانان در وزارت ورزش وجوانان، مجموعه جهاد دانشگاهي با توجه به سابقه و ساختار به عنوان همكار اصلي معرفي شد .

وي با تصريح بر اينكه جهاد دانشگاهي مجري اصلي مهارت آموزي جوانان و ايجاد اشتغال جوانان محسوب مي‌شود، گفت: جهاد دانشگاهي داراي ظرفيت‌هاي زيادي چه در اجراي طرح‌هاي مرتبط و ارزيابي‌ها و چه مهارت آموزي سربازان است .

مدیرکل طرح‌های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش و جوانان همچنين خاطرنشان كرد: فارس جزو نقاط اميد وزارت ورزش و جوانان است و اين اقدام جهاد دانشگاهی ما را اميدوارتر مي‌كند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: