• پنجشنبه ۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 982-2576-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

سرگروه دبیران فیزیک استان فارس:

اولین همایش فیزیک دانش‌آموزی فارس برگزار می‌شود

سرگروه دبیران فیزیک استان فارس اعلام کرد که نخستین همایش فیزیک دانش‌آموزی استان فارس همزمان با هفته گرامیداشت معلم، در شیراز برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، زهرا علی‌اکبری پنجشنبه 5 اردیبهشت در جمع خبرنگاران گفت: 90 دانش آموز منتخب استان فارس در نخستین همایش فیزیک دانش آموزی استان، دستاوردهایشان را در زمینه درس فیزیک عرضه می‌کنند.

او یادآور شد: این همایش با همکاری انجمن معلمان فیزیک و گروه آموزشی فیزیک استان فارس و پژوهشسرای دانش آموزی رازی شیراز برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی همایش فیزیک دانش آموزی فارس گفت: با اعلام فراخوان این همایش در سطح استان، بیش از 900 دانش آموز آثار خود شامل مقاله، فیلم، فعالیت های آزمایشگاهی و دست ساخته های فیزیکی را به دبیرخانه ارسال کردند.

وی با بیان اینکه از مجموع آثار دریافتی 90 اثر به عنوان منتخب شناخته شده است، گفت: این همایش روز جمعه 13 اردیبهشت ماه در مجتمع آموزشی غیردولتی علم و زندگی شیراز برگزار می شود.

علی اکبری با بیان اینکه آثار منتخب در قالب سخنرانی علمی، نمایشگاه دست ساخته‌ها و اکران فیلم و انجام آزمایش، عرضه خواهد شد، گفت: در حاشیه این همایش مسابقه علمی نیز برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: