• یکشنبه ۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 982-781-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

افتخارآفرینی برادران فرنگی‌کار شیرازی در چین

برادران گرایی، برادران کشتی‌گیر شیرازی، بار دیگر در رقابت‌های آسیایی چین، با کسب مدال‌های برنز و طلا، برای فارس افتخار آفرین شدند.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، محمدعلی گرایی، در اولین روز رقابت‌های کشتی فرنگی در وزن 77 کیلوگرم رقابت‌های آسیایی چین به مدال برنز رسید و محمدرضا گرایی در دومین روز از این رقابت‌ها، با اقتدار کامل تمام حریفان را شکست داد و بر سکوی نخست ایستاد.

محمدعلی گرایی در وزن 77 کیلوگرم در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر از سد کایراتبک توگولبایف از قرقیزستان گذشت و در دور دوم بیلان نالگیف از ازبکستان را 4 بر صفر مغلوب کرد اما در نیمه نهایی با نتیجه 8 بر صفر مغلوب کیم هیون وو قهرمان جهان و المپیک از کره جنوبی شد.

این فرنگی‌کار تیم ملی کشتی ایران در این دیدار با نتیجه 9 بر صفر نائوتسوگو شوجی از ژاپن را شکست داد و صاحب مدال برنز شد.

محمدرضا گرایی نیز در وزن 72 کیلوگرم که با قرعه استراحت در دور اول روبرو شده بود، در دور دوم هشت بر صفر آرام واردانیان، دارنده مدال برنز آسیا از ازبکستان را شکست داد و در دور سوم دیمو ژاداریف، دارنده مدال نقره جهان از قزاقستان را برد و با اقتدار به فینال رسید.

این فرنگی‌کار تیم ملی ایران، در رقابت فینال وزن 72 کیلوگرم کشتی فرنگی قهرمانی آسیا، در چین، هیو جون ژانگ، از تیم میزبان را پنج بر صفر مغلوب کرد و مدال طلا را به اردوی تیم ملی آورد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: