• یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 982-1281-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان فارس:

شهروند سالم فصل مشترک همکاری حوزه‌های ورزش و شهرداری است

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس فصل مشترک شهرداری و ورزش و جوانان را تلاش برای داشتن شهروندی سالم و با نشاط عنوان کرد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، حیدرعلی کامیاب عصر شنبه 14 اردیبهشت در نخستین همایش نقش شهرداران در توسعه ورزش همگانی گفت: نقش شهرداری‌ها در توسعه سخت افزاری و زیرساخت‌های ورزش استان غیر قابل انکار است .

وی با بیان اینکه از ابتدای سال ۹۴ تاکنون یک میلیون و ۷۰۰ هزار مترمربع فضای ورزشی در استان فارس احداث شده است، افزود: کل فضای ورزشی استان تا پیش از سال ۹۴ یک میلیون و ۲۰۰ هزار متر مربع بود.

کامیاب رشد ۱۲۰ درصدی در زیرساخت‌های ورزش را حاصل تلاش یک تیم همدل و همراه، حمایت‌های دولت و نمایندگان مجلس دانست و افزود: هر کجا که پروژه ورزشی احداث شده، شهرداران در قالب تفاهمنامه با اداره کل همکاری گسترده‌ای داشتند.

وی با اشاره به مراودات گسترده شوراهای شهر و روستا و همچنین شهرداران شهرهای استان با اداره کل ورزش و جوانان فارس، گفت: مراجعات مستمر اعضای شوراها و شهرداری به اداره کل ورزش و جوانان و برگزاری جلسات متعدد تخصصی با آنها باعث شده تا نقش شهرداران در ایجاد جاده های سلامت، ایستگاه های سلامت در پارک‌ها و توسعه چمن‌های مصنوعی پر رنگ‌تر از قبل باشد.

کامیاب همچنین گفت: تا پایان امسال ۱۸۱ به پروژه ورزشی در استان فارس احداث شده و به بهره برداری می‌رسد و ۵ هزار مترمربع به سرانه ورزشی استان افزوده خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان فصل مشترک شهرداری ها با اداره کل ورزش و جوانان را تلاش برای داشتن شهروندان سالم و بانشاط عنوان و اضافه کرد: حاصل سال‌ها تلاش مشترک این حوزه‌ها آنست که در لیست اعلامی وزارت بهداشت هیچ شهری از استان فارس جزو ۱۰ شهرک کم تحرک کشور نیست .انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: