• دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 982-1481-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان فارس:

چمن ورزشگاه حافظیه آماده میزبانی رقابت‌های لیگ فوتبال است

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس شرایط چمن ورزشگاه حافظیه شیراز را برای میزبانی مسابقات فوتبال در لیگ‌های مختلف مطلوب ارزیابی کرد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، حیدرعلی کامیاب دوشنبه در دیدار مدیرعامل باشگاه و سرپرست و سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز، گفت: تا قبل از آغاز رقابت‌های فصل جدید لیگ یک، وضعیت نور ورزشگاه حافظیه شیراز ساماندهی خواهد شد.

وی گفت: ورزشگاه حافظیه با توجه به موقعیت مکانی، محل مناسبی برای برگزاری مسابقات لیگ یک و جذب و جلب بیشتر تماشاچیان و فوتبال دوستان خصوصا هواداران تیم‌های شیرازی و فارسی است.

کامیاب تاکید کرد که ورزشگاه حافظیه در کنار ورزشگاه پارس، ظرفیت‌ مناسبی برای میزبانی شیراز در رویدادهای مهم کشوری و حتی بین المللی فوتبال محسوب می‌شود.

او در ادامه با تاکید براینکه دو نماینده فارس در لیگ یک باید برای صعود به لیگ برتر برنامه داشته باشند، افزود: سال‌های گذشته اداره کل ورزش و جوانان فارس در حد توان به تیم ‌ه ای لیگ یکی فوتبال کمک کرد و در فصل جدید نیز از تمام ظرفیت خود برای حمایت این تیم‌ها بهره خواهد گرفت.

کامیاب با بیان اینکه هیئت فوتبال فارس موظف است که بر عملکرد و برنامه تیم‌ها نظارت داشته باشد و آنها را حمایت کند، به عملکرد تیم فجر در فصلی که گذشت اشاره و اضافه کرد: با آمدن داوود مهابادی، فجر نتایج خوبی گرفت که امیدواریم این روند برای فصل پیش رو نیز ادامه داشته باشد .

مدیرکل ورزش و جوانان فارس با بیان اینکه مشخص شدن کادر فنی تیم فجر نکته مثبتی در راستای بازگشت این تیم به لیگ برتر ارزیابی می‌شود، ابراز امیدواری کرد که فجر شهید سپاسی شیراز با پشتوانه سپاه و مجموعه خود و همچنین با حمایت های دولت و سایر دستگاه‌های تاثیرگذار بتواند به لیگ برتر بازگردد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: