• چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 982-5474-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

کشف تخلف میلیاردی یک شرکت پخش در فارس

روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از کشف تخلف یک شرکت پخش مواد شوینده و صدور حکم جریمه میلیاردی برای این شرکت خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس، به دنبال گزارش مردمی در خصوص تخلف در قیمت عرضه یک مارک صابون داخلی، بازرسان آن سازمان بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

گزارش بازرسان سازمان صمت فارس حاکی است که یکی از فروشگاه‌های شیراز علی رغم درج قیمت 9 هزار و 660 تومانی روی بسته یک مارک صابون، عرضه این کالا را با قیمت 14 هزار و 460 تومانی انجام داده است.

مدیر فروشگاه متخلف با ارائه مستنداتی به بازرسان، اثبات می کند که درج قیمت مورد نظر روی بسته از سوی شرکت پخش انجام شده و فروشگاه در این روند دخیل نبوده است.

بازرسان در بررسی موضوع از طریق شرکت پخش، متوجه شدند که شرکت یاد شده بدون هماهنگی، برچسب قیمتی را چاپ و روی کالا الصاق کرده و براین اساس قیمت را افزایش داده اند.

براساس این گزارش، در این خصوص پرونده تخلف گرانفروشی به ارزش یک میلیارد و 728 میلیون ریالی برای شرکت پخش متخلف تشکیل و برای بررسی و صدور رای به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: