• چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 982-4773-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

دیدار استاندار فارس با رئیس سازمان برنامه و بودجه

استاندار فارس در سفر به تهران با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه دیدار و در خصوص جبران خسارت‌های ناشی از سیل، به ویژه در بخش کشاوزی فارس، با وی مذاکره کرد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، عنایت الله رحیمی در دیدار با محمدباقر نوبخت، در تهران، در خصوص مسائل مختلف خصوصا جبران خسارت‌های ناشی از سیل گفت و گو و مذاکره کرد.

استاندار فارس در این جلسه با اشاره به اینکه ۲۱ شهرستان فارس با خسارتهای سیل رو به رو شده اند، خواهان  تامین اعتبار لازم برای جبران این خسارت‌ها به ویژه در بخش کشاورزی شد .

رحیمی با اشاره به وجود تعداد زیادی از پروژه‌های عمرانی با بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در استان فارس،  بر لزوم‌ تکمیل این پروژه ها تاکید کرد و افزود: با توجه به اینکه  تا کنون اعتبارات زیادی به منظور احداث  پروژه های مذکور  هزینه شده است، تکمیل هر یک از آنها به نوعی حفظ سرمایه و همچنین گامی در خدمت رسانی به مردم محسوب خواهد شد .

نماینده عالی دولت در استان فارس همچنین از معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خواست با حضور در شورای برنامه ریزی و توسعه استان فارس و بازدید از طرح های عمرانی مطالبات و نیازهای این استان  را مورد توجه قرار دهد .

استاندار فارس در این جلسه همچنین از حضور دکتر نوبخت در زمان رخداد سیل در استان۸ و تامین اعتبار برای پرداخت بخشی از کمک ها و هزینه های اضطراری تقدیر و تشکر کرد .

دکتر رحیمی ابراز امیدواری کرد با همراهی همیشگی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، شاهد رفع مشکلات باقی مانده از سیل در استان فارس و همچنین بهره برداری از پروژه های جدید باشیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: