• پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 982-5073-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

استاندار فارس:

تعامل بين قوا با حفظ استقلال، کاهش مشکلات را به دنبال دارد

استاندار فارس تاكيد كرد: تعامل بين قوا با حفظ استقلال و انجام وظايف مي تواند در ايجاد رضايتمندي مردم و كاهش مشكلات اثرگذار باشد .

به گزارش ايسنا منطقه فارس، عنايت الله رحيمي پنج شنبه ١٩ ارديبهشت در آيين تكريم و معارفه رؤساي سابق و جديد دادگستري فارس با اشاره به خدمات ارزشمند رئيس سابق دادگستري فارس در حوزه قضايي، گفت: با تعاملي كه بين دستگاه‌هاي اجرايي و قضايي استان طي سال‌هاي اخير ايجاد شده، شاهد برخورداري فارس از امنيت پايدار و مطلوب بوده‌ایم .

وي با بیان اینکه فارس از استان‌هاي باثبات و داراي امنيت مطلوب در همه زمينه‌هاست، گفت: دكتر القاصي‌مهر هم در حوزه درون سازماني و برون سازماني خوب درخشيدند.در حوزه درون سازماني با تمركز بر امور نرم‌افزاري و سخت‌افزاري، شاهد ارتقاي كمي و كيفي مراكز قضايي بوديم .

استاندار فارس ادامه داد: گسترش تاسيسات، ساختمان‌ها و توجه به مباحث رفاهي قضات و شوراي قضايي از اقدامات مطلوب حوزه سخت‌افزاري رياست سابق دادگستري فارس بود .

رحيمي با بيان اينكه در بحث ابلاغ‌هاي الكترونيك و امور تحت اتوماسيون نسبت به گذشته حركت ارزشمندي انجام شده است، گفت: دكتر القاصي‌مهر، اجراي عدالت را سرلوحه كار قرار دادند و با اخلاق اسلامي مباحث قضايي را پيش بردند كه براي ساليان متمادي نام ايشان در اذهان مردم فارس به عنوان انساني مدير مدبر و عادل خواهد ماند .

وي با بيان اينكه ايشان در حوزه پيشگيري از جرم نيز خوب درخشيدند، عنوان كرد: در مبارزه با فساد و  زمين خواري توفيقات مناسبي طي سال‌هاي گذشته در فارس حاصل شده كه بخش قابل توجه آن مرهون تلاش‌هاي رياست سابق دادگستري استان است.

استاندار فارس همچنين از دستگاه‌هاي اجرايي خواست تا نهايت همكاري با رئيس جديد دادگستري استان فارس داشته باشند .

رحيمي با بيان اينكه هر روز، روز توديع و معارفه در دنياست، ابراز اميداوري كرد كه در طول خدمت مسئولان، رضايت حق تعالي ايجاد شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: