آتش نوستالژی سینمایی شیراز را خاکستر کرد

عكس  7:57:5 1398/03/10
982-1582-5 كد خبر

شامگاه جمعه، نهم خردادماه، سینما بهمن شیراز، یکی از سینماهای نوستالژیک این شهر که از حدود دو دهه قبل تعطیل شده بود، در آتش سوخت.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، حوالی نیمه شب نهم خردادماه، سینما بهمن شیراز، که زمانی یکی از سینماهای پر مخاطب این شهر محسوب می شد و سالها تعطیل بود و اخیرا متولیان آن در حال بازسازی و نوسازی آن بودند، آتش گرفت.

حریق سینما بهمن که تا حوالی ساعت 4 بامداد جمعه دهم خرداد ادامه داشت، آتش نشانان 10 ایستگاه آتشنشانی شیراز را به چهارراه زند، کشاند تا برای اطفاء حریق یکی از نوستالژیکترین سینماهای شیراز، بسیج شوند.

مدیرعامل آتش نشانی شیراز این آتش سوزی را بسیار سنگین توصیف و خاطرنشان کرد: متأسفانه هجوم شهروندان به محل حادثه جهت تماشای صحنه حادثه کار نیروهای امدادی را سخت تر می کرد .

محمدهادی قانع با بیان اینکه نیروهای آتش نشان موفق شدند یک نفر را از میان آتش بصورت معجزه آسایی نجات دهند افزود: در این عملیات بیش از 12 خودرو اطفایی حضور داشتند و آتش نشانان داوطلب دوشادوش نیروهای آتش نشان در این عملیات حضور موثر و مفید داشتند .

قانع افزود: آتشنشانان با تلاشی بی وقفه مانع از سرایت حریق به اماکن همجوار شده و پس از چند ساعت، آن را اطفا کردند و به هیج یک از شهروندان آسیب نرسید.

سینما بهمن که از اواسط دهه هفتاد کارش به تعطیلی کشید، سال‌ها متروکه بود و اخیرا صندلی های آنرا خارج کرده و در حال تعمیر پشت بام و بخش هایی از ساختمان آن بودند.


خبرنگار:
انتهاي پیام
ارسال خبر به دوستان
* گیرنده(ها):
آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: