• شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 982-5573-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

استاندار فارس خوستار شد:

برگزاری مراسم مردمی رحلت امام(ره) در پایگاه‌های فرهنگی فارس

استاندار فارس خواستار برگزاری مراسم رحلت‌ امام(ره) به شکل مردمی، باشکوه و فراگیر شد و گفت: پیشنهاد می‌شود که علاوه بر اینکه به شکل متمرکز مراسمی برای ارتحال امام در حرم مطهر شاهچراغ (ع) برگزار می‌شود، این مراسم در سطح محلات و در مساجد و پایگاه‌های فرهنگی نیز به شکل مردمی برگزار شود .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، عنایت‌الله رحیمی شنبه 21 اردیبهشت در در جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) در شیراز تاکید کرد: برای عبور از شرایط سخت امروز در کشور، نیازمند وحدت، همدلی و همفکری بین مردم و تمام جریان‌ها و گروه های فعال و دلسوز نظام در کشور هستیم .

وی افزود: اینکه برخی تصور می‌کنند که اگر مجموعه‌ای را در کشور مورد هجمه قرار دهند و همه مشکلات را متوجه دولت بدانند کاری درست می‌شود، سخت در اشتباه هستند .

استاندار فارس ادامه داد: امسال کشور در شرایط خاصی قرار دارد و به رغم اینکه در طول 40 سال گذشته تجربه چنین شرایطی را داشته ایم و همواره نیز پیروز این میدان‌‎ها بوده‌ایم اما شرایط کنونی ایجاب می‌کند که با همدلی و همکاری گسترده از این مقطع نیز عبور کنیم .

رحیمی، ضمن تاکید بر لزوم انتقال اندیشه امام راحل به جامعه تصریح کرد: همانگونه که مردم در مقطعی در سایه رهبری امام راحل بر مشکلات مختلف غلبه کردند، امروز نیز همانند سال‌های گذشته می‌توان در سایه رهبری رهبر معظم انقلاب مشکلات را پشت سرگذاشت .

وی اظهار کرد: البته تاکید بر مردمی برگزار شدن مراسم ارتحال امام به این معنا نیست که دستگاه‌های اجرایی مسئولیت و وظیفه‌ای ندارند بلکه در کنار فعالیت‌های مردمی، دستگاه‌های اجرایی نیز باید به وظایف خود عمل کنند .

استاندار فارس از تمام مجموعه‌ها و دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان و همچنین فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها خواست که در ایام باقیمانده تا برگزاری سالگرد ارتحال امام برنامه‌ریزی و همکاری لازم را با یکدیگر داشته باشند و امکانات مورد نیاز برای برگزار هرچه مناسب تر این مراسم در مرکز استان و دیگر شهرستان‌های استان به کار گیرند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: