• یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 982-5974-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

مسئول بازرسی و نظارت اتاق اصناف فارس:

تشکیل 104 پرونده تخلف اصناف از ابتدای ماه رمضان در شیراز

مسئول بازرسی و نظارت اتاق اصناف فارس با اشاره به آغاز طرح نظارت بر اصناف شیراز در ماه رمضان از دهم اردیبهشت ماه، اعلام کرد که طی این مدت تاکنون 104 پرونده تخلف در قالب 765 مورد بازرسی تشکیل شده است.

سعید عرب در گفت‌وگو با ایسنا منطقه فارس، ارزش ریالی پرونده‌های تشکیل شده ناشی از تخلف‌های انجام شده برخی صنوف در سیراز از ایتدای ماه مبارک رمضان تاکنون را بیش از 300 میلیون و 79 هزار ریال اعلام کرد.

به گفته وی، بیشترین تخلفات مربوط به گران فروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت بوده است.

مسئول بازرسی و نظارت اتاق اصناف فارس همچنین با اشاره به انجام یکهزار و 292 مورد بازرسی در فروردین ماه امسال از صنوف سطح استان بیان کرد: در این رابطه 631 پرونده به ارزش بیش یک میلیارد و 382 میلیارد ریال تشکیل شده است.

عرب ادامه داد: 289 مورد از پرونده‌های تشکیل شده مربوط به عدم درج قیمت، 186 مورد گران فروشی، 52 مورد عدم ارائه صورت حساب، 25 مورد کم فروشی و مابقی مربوط به سایر تخلفات ثبت شده است.

وی همچنین اظهار کرد: کل شکایات واصل شده طی این مدت 643 مورد بوده که 138 مورد از انها تخلف محرز شده و 399 مورد نیز منجر به رضایت شده است.

مسئول بازرسی و نظارت اتاق اصناف فارس خاطرنشان کرد: 106 مورد از پرونده‌های تشکیل شده در فروردین ماه امسال نیر در دست اقدام و بررسی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: