• سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 982-6073-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

تأکید رئیس کل دادگستری فارس بر تقویت ادارات حقوقی

رئیس کل دادگستری استان فارس با تأکید بر اجرای دقیق قانون در همه زمینه ها گفت: رعایت دقیق قانون در همه شئون باعث جلوگیری از وارد آمدن آسیب های بعدی می گردد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از دادگستری فارس، حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی موسوی در دیدار شهردار و معاونین شهرداری شیراز، با بیان اینکه  ساخت و ساز های غیر مجاز در نقاط مختلف  شهر هیچگونه توجیهی ندارد گفت: باید ساز و کاری تدوین شود تا از ساخت و ساز های غیر مجاز جلوگیری شود تا ضمن اجرای صریح و صحیح قانون در خصوص همه افراد زمینه ایجاد و شکل گیری آسیب های بعدی نیز به حداقل برسد .

وی  از اقدامات انجام شده توسط مدیران شهرداری در راستای افزایش اعتماد عمومی به این مجموعه تقدیر و خاطر نشان کرد: پاک دستی مدیران ارشد و حساسیت مدیران در برخورد با تخلفات فضای ناسالم و عدم رضایت عمومی را کاهش خواهد داد .

رئیس شورای قضایی استان همچنین بر تقویت ادارات حقوقی نهاد ها و سازمان ها بخصوص شهرداری شیراز به لحاظ موقعیت و تعدد پرونده های قضایی تأکید کرد و افزود: لازم است زمینه حضور قوی ترین نیروها در ادرات حقوقی فراهم گردد چرا که این حوزه ارتباط مستقیمی با حقوق عمومی شهروندان دارند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: