• چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 982-6173-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس خبر داد:

اجرای طرح فراگیر جهاد همبستگی برای کمک به سیلزدگان

جانشین فرماندهی سپاه فجر استان فارس از اجرای طرح فراگیر جهاد همبستگی با هدف رفع نیازهای سیلزدگان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، سردار سرتیپ پاسدار یدالله بوعلی چهارشنبه 25 اردی بهشت در جمع خبرنگاران گفت: وقوع سیل در استان‌های مختلف، خسارت‌های فراوانی به املاک و دارایی‌های مردم وارد کرد، لذا طرح فراگیر جهاد همبستگی با هدف رفع نیازهای سیلزدگان و جبران بخشی از خسارت‌ها پیش بینی و اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه مردم فارس تاکنون 33 میلیارد ریال به سیل زدگان کمک کرده اند، گفت: در قالب این طرح هر کدام از اصناف و کاسبان یک کالای موردنیاز سیل زدگان را تامین و هر مسجد نیز با تشکیل گروه جهادی یک منزل خسارت دیده را تعمیر و بازسازی می کنند .

جانشین فرماندهی سپاه فجر با بیان اینکه گروه های جهادی فارس در امدادرسانی و کمک به سیل زدگان شیراز عملکرد درخشانی داشتند، گفت: در طرح جهاد همبستگی مساجد منتخب در سراسر استان فارس با تشکیل گروه های جهادی نقش موثری در تسریع فرآیند بازسازی منازل در مناطق آسیب دیده از سیل اخیر خواهند داشت .

بوعلی با اشاره به گستردگی خسارات سیل اخیر در سطح کشور، گفت: شناسایی آسیب دیدگان نیازمند در استان های لرستان و خوزستان انجام شده و بر اساس تفاهم سازمان بسیج و بنیاد مسکن، امکانات لازم برای تعمیر و بازسازی منازل خسارت دیده در اختیار گروه های جهادی بسیج فارس قرار خواهد گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: