• شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 982-7674-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون باز آفرینی و مسکن راه و شهرسازی فارس؛

اختصاص تسهیلات به تمام بناهای واقع در بافت فرسوده

معاون بازآفرینی و مسکن راه و شهرسازی فارس گفت: تسهیلات پیش‌بینی شده برای بهسازی و نوسازی بافت فرسوده، به تمام بناهایی که در پهنه این بافت قرار دارد تعلق می‌گیرد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، علی گودرزی شنبه 28 اردیبهشت در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه تسهیلات بهسازی و نوسازی بافت فرسوده برای تمام شهرستان‌های فارس مصوب شده است، گفت: در روند اعطای وام تلاش شده تا با استفاده از قابلیت‌های دولت الکترونیک، از حجم مراجعات حضوری متقاضیان کاسته شود.

وی گفت: متقاضیان وام پس از اخذ پروانه ساختمانی از شهرداری؛ که در آن وقوع ملک در محدوده بافت فرسوده قید شده است، مشخصات اسناد شناسایی را در سامانه   http/facility.udrc.ir و لینک های مرتبط با عنوان وام‌های بافت فرسوده در وب سایت اداره کل راه و شهرسازی فارس و شرکت باز آفرینی شهری ایران، درج کرده و کد رهگیری را دریافت کنند.

گودرزی گفت: ناظر استانی سامانه مدارک را رصد کرده و در صورت تکمیل بودن مدارک، برای دریافت معرفی نامه بانکی، به متقاضی اطلاع رسانی خواهد شد.

معاون باز آفرینی و مسکن راه و شهرسازی اضافه کرد: برای تسهیل کار متقاضیان خارج از شیراز این مکان فراهم شده که نامه معرفی به بانک از طریق کارتابل ادارات راه و شهرسازی شهرستان مربوطه ارجاع شود و فرد نیازی به حضور در شیراز نداشته باشد.

گودرزی خاطرنشان کرد: مبلغ تسهیلات پیش بینی شده بهسازی و نوسازی بافت فرسوده به ازای هر واحد مسکونی در شیراز 50 و در سایر شهرهای استان فارس، 40 میلیون تومان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: