• سه شنبه ۷ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 983-1274-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

همکاری با شهرداری شیراز برای رفع معارضان پروژه‌های عمرانی

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: موضوع رفع معارضان پروژه‌های عمرانی شهرداری شیراز در سطوح مختلف پیگیری می شود .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از معاونت فنی و عمرانی شهرداری شیراز دکتر محمود رضایی کوچی در حاشیه بازدید از برخی پروژه‌های عمرانی شهرداری شیراز گفت: موضوع رفع مشکلات تملک پروژه‌های عمرانی شهرداری خصوصا پروژه تقاطع غیرهمسطح در ورودی شیراز  از طرف بوشهر در دستور کار قرار دارد .

او گفت: در موضوع رفع مشکلات تملک این پروژه‌ با بنیاد مستضعفان و آموزش و پرورش فارس رایزنی‌هایی انجام شده و از طریق تهران نیز مسئله دنبال می شود .

رضایی کوچی با اشاره به اهمیت همکاری تمام دستگاه ها در اجرای پروژه های شهری، پیشرفت پروژه‌های عمرانی شهرداری شیراز را خوب ارزیابی کرد و گفت: عملیات اجرایی تعدادی از این پروژه‌ها در سال‌های گذشته آغاز و بعد از مدتی کار به دلایلی متوقف شده بود و خوشبختانه اکنون این پروژه‌ها از سرعت و پیشرفت خوبی برخوردار است .

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز نیز با اشاره به اهمیت رفع مشکلات تملک در سرعت بخشیدن به پروژه های شهری، اضافه کرد: تعدادی از پروژه‌ها برای هفته دولت امسال و بخشی نیز در فواصل دیگر آماده بهره برداری می شود .

بر اساس این گزارش، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس به همراه معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز، در یک پروسه چهار ساعته از پروژه‌های شهرداری این کلانشهر، شامل مجتمع آموزشی شهروند، فرهنگسرای فرزانگان، فرهنگسرای حکمت، تقاطع غیرهمسطح دکتر خدادوست، تقاطع غیرهمسطح بهمن بیگی و چپ گرد صدرا به شیراز، بازدید کردند .

در این برنامه بزرگراه کمربندی شیراز نیز مورد بازدید قرار گرفت و مشکلات و مسائل آن بررسی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: