• یکشنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 983-584-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم جهرم خبر داد:

بهره‌برداری از طرح آبرسانی جهرم با حضور وزیر نیرو

نماینده مردم شهرستان جهرم در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ طرح آبرسانی از سد سلمان فارسی به جهرم با حضور وزیر نیرو و معاون اول رئیس جمهور به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

محمدرضا رضایی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه فارس گفت: به زودی با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر نیرو طرح آبرسانی از سد سلمان به شهر جهرم به بهره‌برداری می‌رسد.

وی به روند توسعه شهرستان جهرم اشاره و اضافه کرد: شبکه برق شهر با قرارداد ۵۱ میلیارد تومان توسط وزارت نیرو در حال تقویت است و دیگر جهت توسعه شهر با مشکل افت ولتاژ روبرو نخواهیم بود .

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی گفت: در بهداشت و درمان بیمارستان فوق تخصصی جهرم امسال به بهره‌برداری می‌رسد .

رضایی با بیان اینکه بخش عمده بازار قدیمی جهرم به عنوان یک اثر تاریخی، بازسازی شده است، گفت: در حوزه ورزش گود زورخانه، سالن‌های ورزشی تخصصی، زمین‌های ورزشی چمن و پروژه‌های ورزشی دیگری نیز برای مردان و زنان احداث شده است‌ .

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات اتصال جهرم به شبکه ریلی کشور در کنار منطقه و بندر خشک در حال انجام است .

وی بیان کرد: هم اکنون بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان در شهر جهرم در حوزه‌های مختلف پروژه در حال اجراست و این‌ها خدمات نظام است که به مردم می‌دهد .

رضایی با بیان اینکه منابع مالی لازم برای تجهیز و بهره‌برداری این بیمارستان ۳۱۰ تخت‌خوابی جهرم، تأمین شده، ابراز کرد: با قول مساعد وزیر محترم بهداشت امید است فعالیت این بیمارستان هرچه سریع‌تر آغاز شود .

نماینده پیمانکار این پروژه نیز با قدر دانی از نماینده مردم جهرم در مجلس بابت پیگیری‌های مداوم در رفع نیازهای این پروژه بزرگ گفت: روزانه ۲۳۰ نفر، حتی در ایام تعطیل در این بیمارستان مشغول به کار هستند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: