• یکشنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 983-1980-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

دبیر ستاد بزرگداشت دهه کرامت فارس خبر داد:

پیش‌بینی ۳۰ برنامه برای دهه کرامت در فارس

دبیر اجرایی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس گفت: پیش‌بینی می‌شود ۳۰ برنامه شاخص با مشارکت اعضای کمیته‌های هشت‌گانه این ستاد در ایام دهه کرامت اجرا شود .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومی دبیرخانه کانون فرهنگی مساجد فارس، حجت‌الاسلام حسین امیدی، دبیر اجرایی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس از انتخاب و اجرای شاخص‌ترین برنامه‌های کمیته‌های هشت‌گانه این شورا خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود ۳۰ برنامه شاخص با مشارکت اعضای کمیته‌ها در ایام دهه کرامت اجرا شود .

وی گفت: فعالیت کمیته‌های هشتگانه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس در راستای اجرای هرچه باشکوه‌تر و مردمی‌تر ایام دهه کرامت است .

امیدی افزود: کمیته‌های «ارتباطات و اطلاع‌رسانی»، «اصناف»، «هماهنگی تبلیغات در مراکز فرهنگی و مذهبی»، «بانوان و خانواده»، «کودک و نوجوان»، «فضاسازی و تزئینات شهری» و «خدمات اجتماعی» به عنوان کمیته‌های هشتگانه شورای بزرگداشت دهه کرامت استان فارس فعالیت خود را پس از اولین جلسه شورا آغاز کرده‌اند و جلسات آن‌ها در حال برگزاری است .

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس یادآور شد: در این کمیته‌ها ۳۳ دستگاه عضویت دارند و مسئولیت‌هایی نیز به آن‌ها سپرده شده است و به زودی برنامه‌های شاخص معرفی می‌شود .

دبیر اجرایی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس تأکید کرد: برنامه‌های مصوب شده باید قابلیت اجرایی، تازه و مردمی باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: