• دوشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 983-3374-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیر روابط عمومی جهادکشاورزی فارس خبر داد:

سفر اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس به فارس

رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان فارس از حضور اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در استان فارس طی هفته جهادکشاورزی خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، علیرضا واحدی‌پور دوشنبه 20 خرداد در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه 27 خرداد، سالروز تشکیل جهادکشاورزی به فرمان امام(ره) است، گفت: به همین مناسبت هر سال از 21 تا 27 خردادماه هفته جهادکشاورزی نامیده شده است.

وی با اشاره به اینکه هفته جهاد کشاورزی فرصتی است تا با ارائه دستاوردها و عملکردهای بخش کشاورزی، در مسیر تحقق بیانیه گام دوم انقلاب قدمی برداشت، گفت: امسال شعار هفته جهادکشاورزی، " جهادکشاورزی، رونق تولید و امنیت غذایی" است.

واحدی‌پور از پیش بینی برنامه‌های مختلفی متناسب با ایام هفته جهادکشاورزی در استان فارس و با بهره‌گیری از ظرفیت جوانان و استفاده از ایدهای آنان خبر داد و گفت: هفته جهادکشاورزی را با زیارت و گلباران قبور شهدا آغاز خواهیم کرد و در ادامه، برنامه‌هایی نظیر دیدار مردمی مسئولان، سخنرانی در آئین نماز جمعه و ... پیش بینی شده است.

او با اشاره به نام گذاری روزهای هفته جهادکشاورزی، یکی از مهمترین برنامه‌های این هفته را حضور اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در استان فارس و بازدید از برخی پروژه‌های اولویت‌دار استان اعلام کرد.

واحدی پور گفت: با حضور اعضای این کمیسیون، جلسه مشترک شورای کشاورزی، ستاد احیاء تالاب‌ها و شورای حفاظت منابع آب با ریاست استاندار فارس برگزار می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: