• سه شنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 983-5473-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس:

بسیج در تقابل یا مخالفت با هیچ سازمانی نیست

جانشین فرماندهی سپاه فجر استان فارس، تشکیل بسیج را با هدف بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های مردمی برای رفع مسائل و حل مشکلات جامعه دانست و تاکید کرد که بسیج، مخالف یا موازی و مقابل هیچ سازمان، نهاد، ارگان و سازمانی نیست.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، سردار سرتیپ پاسدار، یدالله بوعلی، سه شنبه 21 خرداد در مراسم تکریم و معارفه مسئولان بسیج سازندگی و فضای مجازی سپاه فجر استان فارس، با بیان اینکه فلسفه ایجاد بسیج استفاده از تمام ظرفیت ‌های مردمی بوده است، تاکید کرد که این سازمان در مقابل یا حتی موازات هیچ نهاد و سازمان و اداره‌ای نیست.

بوعلی با تأكید بر اینكه به طور مشخص سازمان بسیج نه در تقابل، نه در مخالفت و نه حتی در موازات دیگر ادارات و سازمان‌هاست، گفت: هنر سازمان بسیج براساس فلسفه تشکیلش این است که با استفاده از ظرفیت مردم به کمک دیگر ارگان‌ها برود و بسیج سازندگی هم یكی از این ساختارهاست .

این سردار سپاه با یادآوری اینکه فلسفه ایجاد بسیج استفاده از ظرفیت مردم بوده است، گفت: اینکه بسیج برای استفاده از این مفهوم بدان معناست كه هر جا مشکلی به وجود می‌آید یا کار بزرگی است که از عهده سازمان مربوطه خارج باشد، باید مردم ورود کنند و مسئول هماهنگی، آموزش و همکاری را بسیج به عهده دارد و بسیج سازندگی هم جزئی از این مجموعه بسیج است .

جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس با اشاره به فعالیت‌های بسیج سازندگی گفت: واقعیت امر این است که تشکیل بسیج سازندگی، با هدف اینکه بعضی از خدمات سازمان‌ها و ارگان‌ها را به عهده بگیرد تشکیل نشده و فقط برای همراهی و مکمل بودن برای انجام بهتر کارهاست .

وی ادامه داد: کار بسیج سازندگی تولید، به عهده گرفتن مسئولیت علمی و سایر موارد نیست بلكه كار این است که در هر عرصه‌ای که می‌تواند به توسعه علمی و تولید كشور کمک کند.

بوعلی تأکید کرد: همه ما اگر دارای یک تفکر باشیم و باید بدانیم که قرار نیست ما دیگران را ناکارآمد جلوه دهیم. بلکه باید در دل مردم و همراه مردم باشیم و همراه و هم و به مسئولان یاری دهیم و مردم نیز خودشان حضور نیروهای بسیج را می‌فهمند .

جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس با اشاره به فعالیت‌های سازمان فضای مجازی نیز گفت: می‌توانیم مطالبات و دیدگاه خود را در مورد فضای مجازی بیان کنیم و از این ظرفیت‌ استفاده بهینه برای دستیابی به آرمان‌های انقلاب كنیم .

به گزارش ایسنا در این مراسم با قدردانی از عبدالحمید اسماعیلی، سرورزاده به عنوان رئیس جدید سازمان بسیج سازندگی استان فارس معرفی شد.

همچنین از تلاش‌های محمدجواد كهندل‌پور قدردانی و محمدجواد دوستدار به عنوان رئیس جدید سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس معرفی شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: