• سه شنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-5414-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرکل کمیته امداد فارس:

مردم فارس ۱۶۱ میلیارد ریال زکات فطره و کفاره پرداخت کردند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس گفت: مردم مومن این استان در پایان ماه مبارک رمضان بیش از ۱۶۱ میلیارد ریال زکات فطره و کفاره خود را پرداخت کردند.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد فارس، محمد بذرافشان گفت: امسال مردم استان فارس ۱۶۱ میلیارد و ۱۵۹ میلیون و ۳۴۱ هزار و ۳۰۷ ریال بابت زکات فطریه و کفاره ات توسط مردم فارس پرداخت کردند.

بذرافشان گفت: از کل این مبلغ ۱۵۸ میلیارد و ۴۸۰ میلیون و ۶۸۰ هزار و ۷ ریال فطریه عام و سادات و ۲ میلیارد و ۶۷۸ میلیون و ۶۶۱ هزار و ۳۰۰ ریال کفارات عمد و غیر عمد بوده است.

او با تاکید براینکه زکات جمع‌آوری شده در هر نقطه از استان فارس در مسیر تامین نیازهای معیشتی نیازمندان همان منطقه هزینه می‌شود، گفت: زکات جمع‌آوری شده به حساب خانوارهای نیازمند واریز می‌شود.

بذرافشان با یادآوری اینکه امسال طبق هماهنگی‌های انجام شده در روز عید سعید فطر همه پایگاه‌های جمع آوری زکات‌های فطره اعم از مساجد، خیریه‌ها و مراکز نیکوکاری از صندوق‌هایی با نشان شورای زکات به طور مشترک استفاده کردند، اظهار کرد: هدف از این کار محاسبه دقیق میزان زکات‌های جمع آوری شده و تسریع در توزیع آن میان نیازمندان است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: