• شنبه ۲۵ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-6714-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرکل کمیته امداد فارس اعلام کرد:

پرداخت 51 میلیارد ریال تسهیلات طی 2 ماه در فارس

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) اعلام کرد که طی 2 ماه اول امسال، بالغ بر 51 میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان این نهاد و دیگر اقشار آسیب‌پذیر جامعه پرداخت شده است.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی کمیته امداد فارس، محمد بذرافشان با اشاره به عملکرد صندوق قرض الحسنه امداد ولایت که با هدف افزایش مشارکت نیک اندیشان و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ایجاد شده است، یکی از خدمات این صندوق را تسهیلات قرض الحسنه اعلام کرد.

او گفت: طی 2 ماه اول امسال به هزار و 224 مددجوی کمیته امداد و اقشار آسیب‌پذیر جامعه در فارس، بالغ بر 5 میلیارد و یکصد میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه پرداخت شده است.

بذرافشان تعداد باجه‌های صندوق قرض الحسنه امداد ولایت را 57 واحد اعلام و اضافه کرد: در 2 ماه اول امسال، 1123 فقره تسهیلات کارگشایی به میزان 39 میلیارد و 810 میلیون ریال و 101 فقره تسهیلات خودکفایی به میزان 11 میلیارد و 830 میلیون ریال به مدجویان و اقشار آسیب پذیر استان فارس پرداخت شده است .

مدیر کل امداد فارس خاطرنشان کرد: تسهیلات کارگشایی در سرفصل‌های درمان، جهیزیه، بدهی، کمک معیشت، بازسازی مسکن و تسهیلات اشتغال با هدف توانمندسازی افراد و ایجاد اشتغال در سرفصل‌های کشاورزی، دامداری، قالیبافی و دیگر زمینه‌ها پرداخت شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: