• سه شنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 983-6873-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

توسط بسیج رسانه فارس انجام شد؛

راه‌اندازی پویش "من ناشر امر به معروف شیرازم"

رئیس سازمان بسیج رسانه فارس از راه‌اندازی پویش «من ناشر امر به معروف شیرازم» در فضای مجازی ویژه اصحاب رسانه خبر داد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، مصطفی اژدری، سه شنبه 28 خرداد در جمع خبرنگاران، هدف از راه‌اندازی پویش من ناشر امر به معروف شیرازم را حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر خصوصا در فضای مجازی اعلام کرد.

وی گفت: در این پویش با بهره‌گیری از توان اهالی رسانه، در مسیر حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر، در فضای حقیقی و مجازی، فعالیت رسانه‌ای انجام خواهد شد.

اژدری با اشاره به اینکه اخیراً علیه آمران به معروف هجمه‌هایی چه در فضای مجازی چه در فضای حقیقی انجام شده است، اضافه کرد: این پویش را راه‌اندازی كردیم تا بار دیگر اهمیت واجب فراموش شده امر به معروف و نهی از منكر را به اقشار مختلف جامعه گوشزد كنیم .

او ادامه داد: همه می‌دانیم كه امر به معروف و نهی از منكر یكی از واجبات دین است كه خداوند در قرآن كریم بعد از اقامه نماز و پرداخت زكات به امر به معروف و نهی از منكر سفارش كرده است كه اهمیت آن از فرایض دیگر كمتر نیست .

رئیس سازمان بسیج رسانه فارس یادآور شد: در این راستا می‌خواهیم هشتگ «من _ ناشر _ امر به معروف _ شیرازم» را در فضای مجازی ترند كنیم كه این كار نیاز به حمایت اصحاب رسانه دارد .

اژدری از فعالان حوزه رسانه در استان فارس دعوت كرد تا برای پیوستن به این پویش عكس و عنوان مسئولیت كاری خود در رسانه را به شماره ۰۹۳۹۲۸۱۳۵۷۹ در پیام‌رسان سروش ارسال كنند تا به‌صورت عکس نوشته در فضای مجازی منتشر شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: