• چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 983-7173-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس مطرح کرد:

ارتقاء زیرساخت‌های فیزیکی بسیج در شهر جدید صدرا

جانشین سپاه فجر استان فارس گفت: با توجه به جمعیت بالای شهر جدید صدرا توسعه مراکز و زیرساخت‌های فیزیکی بسیج در دستور کار است.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، سردار یدالله بوعلی، چهارشنبه 29 خرداد در حاشیه بازدید از سپاه ناحیه محمد رسول‌الله(ص) شیراز، گفت: با توجه به اینکه شهر جدید صدرا یکی از شهرهای پرجمعیت فارس به شمار می‌رود، باید مراکز و حوزه‌های بسیج در این شهر، به شکل مناسبی توسعه یافته و تقویت شود.

وی با اشاره به در دستورکار قرار داشتن ساختمان جدید سپاه محمدرسول الله، خاطرنشان کرد: مراکز و حوزه‌های این ناحیه از بسیج سپاه، به لحاظ زیرساختی نیازمند اقدامات مهندسی از قبل ایجاد یا بهبود و توسعه ساختمان‌ها است.

بوعلی با اشاره به اینکه بازدید از نواحی بسیج با هدف بررسی مسائل و مشکلات آنها در دستور کار قرار دارد، گفت: بسیج برای انجام مطلوب ماموریت‌های محوله، نیازمند فضای بهتر و مناسب‌تری است.

فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول‌الله(ص) شیراز نیز لزوم بهبود و ارتقاء فضای فیزیکی و زیرساختی این ناحیه از بسیج سپاه فارس را یادآور شد.

سرهنگ بنایی گفت: برای پیشبرد اهداف و ماموریت‌های بسیج و با توجه به بافت فرهنگی شمالغرب شیراز، نیازمند تقویت زیرساخت و تجهیزات هستیم.

بنایی ابراز امیدواری کرد که بازدید جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس، روند تقویت زیرساخت‌ها در سپاه ناحیه محمد رسول‌الله(ص) شیراز، شتاب بیشتری پیدا کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: