• چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 983-3776-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رئيس سازمان نظام پزشكي:

بیشترین شکایات قصور پزشکی مربوط به جراحی زیبایی و زنان است

رئيس سازمان نظام پزشكی اعلام کرد که بیشترین شکایات از قصور پزشکی در زمینه جراحی زیبایی و زنان و زایمان در کشور ثبت شده است .

به گزارش ايسنا منطقه فارس، محمدرضا ظفرقندي شامگاه چهارشنبه ٢٩ خرداد در جريان سفر به شيراز در جمع خبرنگاران با بيان اينكه دقیقی از شکایات ثبت شده در این حوزه را اعلام نکرد و اظهار كرد: شکایت از جراحی زیبایی و قصور پزشکان در حوزه زنان در رتبه نخست شکایت‌ها در کشور قرار دارد .

وی با بیان اینکه به دلیل مشکلات فرهنگی در زمینه جراحی زیبایی و اینکه در هیچ کشوری این چنین تقاضای عمل وجود ندارد، افزود: این همه اعمال جراحی زیبایی خارج از عرف دنیاست و در جهان رتبه نخست را داریم .

رئيس سازمان نظام پزشكي كشور گفت: برخی پزشکان بدون مجوز اقدام به عمل جراحی زیبایی می کنند که پیامدهای غیر قابل جبرانی را برای بیماران رقم می زند .

ظفرقندي با ابرازی خشنودی از سازمان نظام پزشکی استان فارس، اظهار كرد: طبق ارزیابی های انجام شده این سازمان در تمامی ارکان توانسته موفق عمل کند .

وي تصریح کرد: بر اساس مشاهدات انجام شده متاسفانه سالانه تعداد کثیری از دانشجویان پس از فارغ التحصیلی به دلیل مشکلات کشور، تقاصای خروج از کشور میکنند و این امار رو به افزایش است .

رئيس سازمان نظام پزشكي كشور با اشاره به نصب دستگاه کارتخوان در مطب ها و مراکز درمانی، بیان کرد: موافق این کار هستیم و این امر جهت تسهیل کار شهروندان انجام خواهد شد و متاسفانه این موضوع موجب جو سازی در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با حوزه پزشکی شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: