• دوشنبه ۳ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 984-1173-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

انتصاب اولین معاون اجتماعی سپاه فجر فارس

با انتصاب اسماعیل قزل سفلی از سوی فرمانده سپاه فجر فارس، معاونت اجتماعی این یگان نظامی رسما آغاز به کار کرد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، معاونت اجتماعی سپاه فجر استان فارس، معاونتی تازه تاسیس محسوب می شود که با هدف توجه به دغدغه‌های مقام معظم رهبری در بحث آسیب‌های اجتماعی و براساس ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح، ذیل سازمان بسیج مستضعفین، تشکیل شده است.

تلاش برای کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی به ویژه در زمینه های اعتیاد، طلاق، حاشیه نشینی، سبک زندگی، عفاف و حجاب، تلاش برای احیای امربه معروف و نهی از منکر و گفتمان سازی و نهادینه کردن آن در جامعه با رویکرد مطالبه گری از مسئولین در حوزه‌های مختلف، محرومیت زدایی و خدمات اجتماعی در زمینه های فراهم سازی بسته های حمایتی و آماده سازی ساز و کارهای ازدواج آسان (جهیزیه و مشاره تحصیلی و مشاوره ازدواج و...)، تلاش برای نهادینه کردن انضباط اجتماعی و سبک زندکی ایرانی اسلامی از مهمترین ماموریت های معاونت اجتماعی سپاه است.

همچنین در ماموریت‌های این معاونت، انجام مطالعات اجتماعی در حوزه‌های مختلف با رویکرد آینده پژوهی برای گزارش و تهیه برآورد وضعیت، بسترسازی برای نقش آفرینی نخبگان و سازمان‌های مردم نهاد و تشکل‌ها در امور اجتماعی آمده است.

اسماعیل قزل‌سفلی، پیش از این مسئولیت فرماندهی بسیج دانشجویی استان فارس، مسئول بسیج رسانه استان فارس و مسئولیت هایی در حوزه‌های رسانه‌ای، فرهنگی و اجتماعی در سطح رده‌های سپاه فجر استان فارس عهده دار بوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: