• سه شنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 984-3473-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه فجر فارس:

پاسخ نیروهای مسلح به هرگونه تهدید قاطع و کوبنده است

سردار غیاثی فرمانده سپاه فجر فارس

فرمانده سپاه فجر استان فارس تاکید کرد که پاسخ نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به هرگونه تهدید، پاسخی قاطع و کوبنده خواهد بود.

به گزارش ایسنا منطقه فارس سردار سرتیپ سید هاشم غیاثی سه شنبه 11 تیر در دیدار با پیشکسوتان نیروهای مسلح در استان فارس، گفت: نیروهای مسلح ایران از نظر ساخت تجهیزات و سلاح های دفاعی و بهره گیری از فناوری روز به خودکفایی رسیده و نیروهای نخبه و جوان در زمینه علم و فناوری دفاعی به پیشرفت های چشمگیری دست یافته اند .

غیاثی با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با هرگونه تهدید آمادگی کامل دارند، گفت: تحرکات دشمنان انقلاب اسلامی و گروه‌های تروریستی در منطقه بصورت لحظه به لحظه رصد می‌شود و پاسخ نیروهای مسلح به هرگونه تهدید یک پاسخ قاطع و کوبنده خواهد بود .

وی با بیان اینکه تجربه‌های پیشکسوتان بخصوص در دوران دفاع مقدس، الگو و شاخص حرکت برای نیروهای جوان است، گفت: نیروی انسانی مومن، ولایتمدار و انقلابی یکی از شاخصه‌های برتری نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نسبت به سایر نیروهای نظامی در جهان است .

غیاثی با تاکید بر لزوم استفاده مدیران جوان از دانش و تجربه پیشکسوتان در تدوین برنامه‌ها و طراحی راهبردها، گفت: روحیه جهادی، اتکای به توان داخلی و تفکر و اقدام انقلابی از جمله عوامل اصلی موفقیت نیروهای مسلح کشور در انجام ماموریت هاست .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: