• چهارشنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 984-3773-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی استانداری فارس تاکید کرد:

عزل عوامل اجرایی انتخابات در صورت جانبداری از داوطلبان/
معارفه سه فرماندار طی روزهای آینده

معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس تصریح کرد که اگر مستندی دال بر جانبداری فرمانداران، بخشداران و دست اندرکاران انتخابات در فضای اجتماعی از داوطلب یا داوطلبان شرکت در انتخابات گزارش شود، نسبت به برخورد و حتی عزل آنها اقدام خواهد شد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، احمد احمدی  زاده چهارشنبه 12 تیر در جمع خبرنگاران با اشاره به تعیین تکلیف فرمانداری شهرستان‌هایی که هم‌اینک به صورت سرپرستی اداره می‌شوند، گفت: سه‌شنبه 11 تیر فرماندار بوانات معارفه شد، پنج‌شنبه 13 تیر فرماندار پاسارگاد و شنبه 15 تیر فرماندار سروستان معارفه خواهند شد و طی روزهای آینده نیز فرمانداری جهرم تعیین تکلیف می‌شود.

وی با بیان اینکه ستاد انتخابات تشکیل شده و سومین جلسه آن نیز برگزار شده است، افزود: ستاد امنیت انتخابات 98 نیز تشکیل شده است و فرمانداران و بخشداران در این باره توجیه شده‌اند .

معاون سیاسی امنتی استانداری فارس چهار اصل مر قانون، سلامت، امنیت و مشارکت مردم را از اولویت های مدیریت ارشد فارس در برگزاری یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره پنجمین مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد و گفت: هنوز هیچ گونه آموزشی برای برگزاری انتخابات آغاز نکرده‌ایم اما تقویم زمانی آن تعیین شده است .

احمدی زاده با تاکید براینکه اجازه اقدام غیرقانونی در انتخابات را به هیچ فرد یا گروهی نمی‌دهیم، اضافه کرد که حتی یک روز قبل از انتخابات هم اگر نیاز باشد، فرمانداران را حسب ضرورت تغییر خواهیم داد .

وی تغییر تعدادی دیگر از فرمانداران استان را شایعه خواند و در عین حال گفت: اگر نیاز باشد، شب انتخابات فرماندار عزل و سرپرست انتخاب می‌کنیم .

معاون سیاسی امنتی استانداری فارس به رصد تبلیغات زود هنگام در شبکه‌های اجتماعی هم اشاره و بیان کرد: با دستگاه‌های متولی از جمله شورای نگهبان جلساتی برگزار و این موضوع دائما رصد می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: