• شنبه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 984-4873-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمدرسول الله شیراز:

کشورهای اروپایی بدون اذن آمریکا آب هم نمی‌خورند

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز تاکید دارد که اروپایی‌هایی بدون اذن آمریکا، آب هم نمیخورند.!

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی سپاه محمدرسول‌الله (ص)، حجت الاسلام عباس حاجی‌پور در یک جلسه بصیرتی و اعتقادی گفت: اروپائی‌ها در این بین با استفاده از حربه‌های مختلف سعی کرده‌اند ایران از مواضع خود در مسائل دفاعی کوتاه بیاید.

وی گفت: طراحی دشمنان در عرصه سیاست خارجی، دیپلماسی فریب است، در واقع  راهبرد دشمنان درمقابل ایران دستیابی اهداف خواسته های خودشان بوده نه تامین خواسته‌های ایران.

حاجی‌پور گفت: آمریکایی‌ها و چند کشور اروپایی با تقسیم کار در فضای بین المللی رویکرد فشار و تطمیع برای رسیدن به نتایج دلخواه خود را دنبال می‌کنند.

او با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در فضای کنونی سیاست خارجه ایران در مقابل آمریکا و اروپا را ترسیم کرده‌اند، مقاومت در مقابل خواسته‌های آنان را مهمترین راهبرد مد نظر رهبر معظم انقلاب در این بخش دانست.

حاجی‌پور همچنین قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران را مهمترین عامل بازدارنده در مقابل خواسته های نامشروع غرب دانست.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمدرسول‌الله(ص) گفت: سرنگونی پهباد آمریکایی موجب خوشحالی و تشکر از عزیزان صنعتگر نیروهای مسلح بود؛ همه مردم اذعان دارند پیشرفت های دفاعی ایران عامل قدرت است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: