• یکشنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-6714-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

یک کشته براثر برخورد مرگبار تانکر آب با خودرو سواری

سخنگوی سازمان آتش نشانی شیراز گفت: برخورد شدید تانکر حمل آب با خودروی 206 در جاده شیراز کوار، مرگ راننده جوان خودرو سواری را در پی داشت .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از آتش‌نشانی شیراز، علی‌رضا عدلو، گفت: ساعت 5 و 29 دقیقه صبح امروز ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شیراز با دریافت گزارش شهروندان مبنی بر تصادف تانکر حمل آب و خودروی 206، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 13 و نجاتگران ایستگاه 5 را به محل حادثه ( محور شیراز کوار) اعزام کرد.

عدلو در این باره گفت: یک دستگاه تریلی حامل آب در مسیر بزرگراه در حال حرکت بود که بنا به علت نامعلومی ناگهان با یک دستگاه خودروی سواری 206 به شدت برخورد کرده و خودرو 206 در زیر تریلی گرفتار شد .

وی با اشاره به محبوس شدن رانندگان دو خودرو در این حادثه افزود: آتش نشانان بلافاصله با قطع جریان برق خودروها و ایمن سازی محل حادثه، از بروز حوادث بعدی جلوگیری کردند و با استفاده از تجهیزات ویژه، و ست هیدرولیک، خودرو 206 را از زیر تریلی خارج کرده و افراد محبوس (رانندگان تریلی و خودروی سواری) را از درون خودروها خارج و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه دادند .

عدلو خاطر نشان کرد: طبق اظهار تکنسین های اورژانس، متأسفانه راننده خودروری سواری در همان لحظات اولیه حادثه جان خود را از دست داده بود .

دو مصدوم نتیجه یک تصادف

سخنگوی آتش نشانی شیراز همچنین از برخورد شدید 2 خودروی سواری در منطقه ظفرآباد خبر داد که 2 مصدوم به دنبال داشت و گفت: این حادثه ساعت 16 و 30 دقیقه عصر شنبه 15 تیرماه حادث شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: