• یکشنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-7414-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

عضو شورای شیراز خبر داد:

طرح باغ کتاب در دستور کار شورای شیراز

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شیراز اعلام کرد که طرح باغ کتاب، در دستور کار پارلمان این کلانشهر قرار گرفته است.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومی شورای شیراز، احمد تنوری با اشاره به برگزاری هشتاد و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شیراز، گفت: احداث مجموعه فرهنگی باغ کتاب با هدف ایجاد فرصتی برای مطالعه و کتابخوانی و جلوگیری از تخریب باغ‌ها مد نظر قرار گرفته است.

او گفت: متاسفانه باغ‌ها در شیراز به بهانه نداشتن توجیه اقتصادی، تبدیل به ساختمان‌های مسکونی و تجاری شده است لذا طرح باغ کتاب می‌تواند زمینه‌ای برای کسب درآمد از محل باغ‌ها و حفظ آنها باشد.

تنوری همچنین از بررسی طرح حمایت از دانش‌آموزان مستعد محروم در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شیراز خبر داد و گفت: این طرح با هدف شناسایی و حمایت از دانش‌آموزانی محروم اما مستعد کلانشهر شیراز مد نظر قرار گرفته است.

عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: در این طرح همکاری آموزش و پرورش، کمیته امداد، بهزیستی، جمعیت هلال احمر، شورای اسلامی شهر و نمایندگان شیراز در مجلس شورای اسلامی مورد توجه است.

تنوری خاطرنشان کرد: شهرداری می تواند برای اجرایی کردن این طرح از اماکن و ساختمان‌های متعلق به شهرداری نظیر سراها یا خانه‌های محله استفاده کند؛ البته طرح برای بررسی و کارشناسی به کمیته اجتماعی شورا ارجاع خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: