• سه شنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-8414-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

مسئول واحد سلامت مرکز بهداشت شهدای انقلاب خبر داد:

کشف بیش از ۷۵۰ کیلوگرم فرآورده‎های گوشتی تاریخ گذشته در شیراز

مسئول واحد سلامت محیط مرکز بهداشت شهدای انقلاب شیراز از کشف بیش از ۷۵۰ کیلوگرم فرآورده های گوشتی تاریخ گذشته و غیر قابل مصرف در شیراز خبر داد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، محمدحسین کیانفر با اعلام خبر دریافت شکایت مردمی، در سامانه ۱۹۰ مبنی بر عرضه کالباس و فرآورده‌های گوشتی تاریخ گذشته در یک واحد صنفی، گفت: پس از دریافت گزارش، کارشناسان سلامت محیط به این محل مراجعه و بیش از ۷۵۰ کیلوگرم کالباس تاریخ گذشته توقیف و پس از تشکیل پرونده فرد متخلف به مراجع قضایی ارجاع داده شد .

او با اشاره به برخی افراد سودجو و متخلف که اقدام به استفاده از مواد غذایی تاریخ گذشته برای تهیه غذا در صنوف حساس می‌کنند، افزود: کارشناسان سلامت محیط این مرکز همواره در بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی نظارت ویژه‌ای بر مواد اولیه مصرفی دارند و در صورت مشاهده تخلف، با متخلفان به صورت جدی برخورد قانونی می‌کنند .

کیانفر به شهروندان توصیه کرد: اقلام و مواد غذایی مصرفی خود را از فروشگاه‌ها و مراکز معتبر و دارای مجوز تامین کنند و در هنگام خرید به پروانه ساخت، تاریخ تولید و انقضاء و آدرس کارخانه دقت کرده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را برای پیگیری به سامانه ۱۹۰ اطلاع دهند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: