• سه شنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-4674-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

عضو جدید هیات مدیره شرکت عمران صدرا معرفی شد

ابراهیم بهاروند به عنوان عضو جدید هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید شهر صدرا معرفی شد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید صدرا، مراسم تودیع و معارفه عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید صدرا در استانداری فارس برگزار شد .

در این جلسه که با حضور معاونین استانداری فارس، مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا و اعضای هیت مدیره شرکت برگزار شدد، ابراهیم بهاروند به عنوان عضو جدید هیات مدیره این شرکت معرفی شد .

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای رحمانی در هیات مدیره شرکت گفت: باعث افتخار است که با ترکیبی از هیات مدیره‌ای کار کردیم که برای تصمیمات هیات مدیره و مجموعه شرکت عمران همواره پشتوانه بسیار خوب و موثر بودند .

خلیل حاجی‌پور، یک سال و نیم گذشته را درخشان ترین دوره برای شهر جدید صدرا دانست و اظهار کرد: اتفاقات خوب و پروژه‌های استراتژیکی در این دوران کوتاه شروع شد و برخی از آنها در فاصله کمتر از شش ماه به بهره‌برداری رسید .

وی به دیگر اتفاقات خوب شهر جدید صدرا اشاره کرد و افزود: مسیر دسترسی صدرا به شیراز از محور باجگاه، امسال شاهد بازگشایی و افتتاح آن در ماه‌های آتی خواهیم بود .

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا ادامه داد: مسیر دسترسی صدرا- دوکوهک که ازمهمترین مسیرهای دسترسی صدرا به شیراز است، 70 درصد آن تقریبا آماده است و امیدواریم 30 درصد باقی مانده با همکاری شهرداری شیراز رفع معارض شود و بتوانیم در هفته دولت امسال این بزرگراه درون شهری با عرض 55 متر را افتتاح کنیم .

وی حضور ابراهیم بهاروند را در هیات مدیره شهر جدید صدرا با توجه به تجربیاتشان، ارزشمند دانست و تصریح کرد: به این ترکیب هیات مدیره توانمند در صدرا خوش بین هستم که بتوانیم برنامه‌ها را با قدرت و توان بیشتری پیش ببریم و سال 98 را یک سال ویژه و مهم برای شهرجدید صدرا رقم بزنیم .

در این مراسم معاون عمرانی استانداری فارس، شهر جدید صدرا را با جمعیت 150 هزار نفری و رشد شتابان آینده به عنوان دومین شهر پرجمعیت استان فارس معرفی کرد و افزود: این شهر با توجه به قطب پزشکی، صنایع دارویی، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی به عنوان برند شهری یا شهر با برند خود را تعریف کرده است .

محمودرضا رضایی کوچی با اشاره به پروژه‌های در حال اجرای شهر جدید صدرا، عنوان کرد: تصفیه خانه شرق و غرب شهر جدید صدرا، نیاز اساسی و کلیدی برای این شهر محسوب می‌شود و همچنین بحث مترو خط 3 واقع در ورودی جاده صدرا که به زودی وارد فاز اجرایی می‌شود باید به عنوان یک پروژه الویت دار برای شهر صدرا تعریف کرد .

در ادامه این مراسم محمد ابراهیم فروزانی، رئیس هیات مدیره شرکت عمران صدرا نیز گفت: استان پهناور فارس ظرفیت‌های فوق‌العاده‌ای در زمینه توسعه شهری دارد که به آن توجه جدی نشده و با توجه به روند تغییرات اقلیمی و آب و هوایی شهر صدرا احتمالا شاهد مهاجرت‌هایی هستیم که باید  هم از نظر ترکیب نیروی انسانی و هم به لحاظ آمادگی برای جذب سرمایه گذاری در سطح بین‌المللی و ملی در پروژه‌های آینده پیش بینی‌های لازم را داشته باشیم .

ابراهیم بهاروند، عضو جدید هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید صدرا نیز گفت: نکته مهم امروز، هماهنگی بین بخشی ادارات شهر صدراست که شرکت عمران به تنهایی نمی تواند بار آن را به دوش بکشد و برای رسیدن به اهدافمان نیز باید همکاری و همدلی بین بخشی دستگاه‌ها شکل بگیرد تا یک شهر پویاتری داشته باشیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: