• پنجشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 984-1381-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان فارس:

رشد ۱۰۰ درصدی تاسیس باشگاه‌های ورزشی در فارس

مدیرکل ورزش و جوانان فارس از رشد ۱۰۰ درصدی تاسیس باشگاه‌های ورزشی طی ۴ سال گذشته در این استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، حیدر علی کامیاب چهارشنبه ۱۹ تیر در مراسم افتتاح اولین چمن مصنوعی سرپوشیده و آکادمی فوتبال ناظم در شهر صدرا با اشاره به حمایت دولت از بخش خصوصی در حوزه ورزش، گفت: در ابتدای سال ۹۴ تعداد باشگاه‌های پروانه دار استان فارس 510 باشگاه بوده که اکنون این تعداد به ۱۱۰۰ باشگاه افزایش یافته است.

وی ماموریت اداره‌کل ورزش و جوانان را تأمین سلامت شهروندان دانست و با بیان اینکه بخش خصوصی بازوی توانمند دولت در به سرانجام رسیدن این مأموریت است، افزود: توسعه ورزش توسط بخش خصوصی و فراهم آوردن شرایط و تسهیلات این توسعه توسط دولت گام بلندی در راستای ایجاد اشتغال در استان است.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس محمد ناظم الشریعه را یکی از بهترین مربیان دنیا در بحث فنی و اخلاقی دانست و عنوان کرد: این که یک نفر با مشخصات ناظم الشریعه مجموعه کامل ورزشی را در شهری همچون صدرا راه اندازی می کند جای تقدیر دارد.

کامیاب در بخشی از سخنانش به پروژه‌های در دست ساخت ورزشی در شهر شیراز اشاره و اضافه کرد: یکی از ماندگارترین پروژه‌های ورزشی استان یعنی مجموعه ۶ هزار نفره شیراز در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس خاطرنشان کرد: در چند ماه آینده زمین چمن استاندارد شهر صدرا نیز افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش ایسنا، اولین زمین چمن مصنوعی سرپوشیده استان فارس در زمینی به مساحت ۹۰۰ مترمربع و هزینه ۷۰۰ میلیون تومان در شهر صدرا توسط محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال احداث شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: