• دوشنبه ۳۱ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 984-8873-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

جانشین فرمانده سپاه احمد بن موسی شیراز:

بسیج زمینه‌ساز و نیروی اصلی ساخت تمدن اسلامی است

جانشین فرمانده سپاه احمدبن موسی(ع) شیراز گفت: بسیج زمینه‌ساز و نیروی اصلی ساخت تمدن اسلامی است.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، سرهنگ سیامک صادقی دوشنبه 31 تیر در مراسم تکریم و معارفه جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه احمد بن موسی شیراز، گفت: امروز این فرهنگ بسیجی است که رعب و وحشت را در دل مستکبران و منافع آنها به لرزه انداخته است.

صادقی ادامه داد: اگر روحيه بسيجي در انديشه همه مردم جامعه بروز و ظهور پيدا كند، حركت به سمت استقلال، عدالت‌محوري و استكبار ستيزي به نهادينه و موجب تعالي كشور مي‌شود.

وی با تاکید بر اینکه استکبار از سپاه ضربه‌های سهمگین‌تری خواهد خورد، یادآور شد: یاوه‌گویی‌های استکبار به سرکردگی آمریکای جنایتکار نسبت به سپاه علامت عجز و استیصال آن است.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه احمد بن موسی شیراز با اشاره به اینکه امروز بین نیروهای مسلح کشور هماهنگی و همکاری خوبی وجود دارد، گفت: حاصل این هماهنگی، عزت و اقتدار نظام است.

صادقی با بیان اینکه گسترش پايگاه‌هاي مقاومت بسيج در حقيقت گسترش خدمات‌رساني در بخش‌هاي مختلف به مردم و تقويت روحيه آرمان‌خواهي آنان است.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه احمد بن موسی شیراز با تاکید بر اینکه بسیج زمینه‌ساز و نیروی اصلی ساخت تمدن اسلامی است، افزود: استکبار در مقابله با مقاومت و ایستادگی بسیج‌های مردمی در جهان اسلام مستعصل شده است.

صادقی خاطرنشان کرد: بسیج مردم در عراق، یمن، سوریه و لبنان نشان داد که مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمنان اسلام و قرآن تنها راه موفقیت و پیروزی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: